www.sudzibas.lv GUSTAV beķereja APKALPOSANA, BULKU KVALITATE

GUSTAVBEKEREJA - APKALPOSANA, BULKU KVALITATE

GUSTAVBEKEREJA, MATISA IELA, BERNU PASAULE-CILVEKI, NEPEERCIET NEKO SAJA BODEE. MANA MAZAA MEITA BIJA NOPIRKUSI SEIT PARUS BULKAS, PEC TAM VEDAAM AR ATRAJIEM, BIJA CAUREJA, BEIGAAS GANDRIZ HEPATIITS NORAUTS. ES NEZINU, AR KADAM ROKAM TUR CEP IZSTRADAJUMUS, PLUS KADUS GLUTEENA MILTUS KIMISKOS JAUC KLAAT, BET EST NEVAR , BISTAMI DZIVIIBAI!!! PAR APKALPOSANU NEIZTEIKSOS-BIJU PATI TUR IERADUSIES, LAI SKAIDROTOS, PIE LETES STAVEJA, IZSPURUSI RESNA KIZ MA, HISTERISKA UN RUPJA. ATBLAVA MAN PRETI,KA AR VINAS BULKAM VISS IR VISLABAAKAJA KARTIIBAA. LIEKI PIEBILST, KA ARII SERVISS ZEM KATRAS KRITIKAS. NEEJIET UZ TURIENI, LAI TAA BODE VIENKARSI, AIZVERAS,JA TADAS STJERVAS TUR DOD MAZIEM BERNIEM BULKAS AR SAVIEM AIZAUDZETAJIEM, PIEVEMTAJIEM NAGIEM.

S sunskakisvarnapele 26.02.2014

Ko Tava meita edam pirms ar bulkam saindejas? Visadiem vedera virusiem inkubacijas periods var but lidz vienai dienai.

S smīkņa 26.02.2014

Kopš kura laika beķerejās ir bezglutēna pārtika? Un kas tas par "gandrīz hepatītu"? Ar galvu viss kārtībā? Pašai ātros nav jāizsauc?

K Kristīne12345 13.05.2014

Darba specifikas del esmu pabijusi gandriz visas Gustavbekerejas. Kurs seit tik nekaunigi iekomentejies par Matisa ielu?? Netalu ir mans ofiss, te ieperkos regulari, ari no kolegiem un draugiem dzirdu tikai pozitivas atsauksmes, ko nevar attiecinat uz citam Gustavbekerejam! Piemeram Anninmuizas Rimi ne bulcinas ne piragi, ne platsmaizes nav edamas, berni pagarso un izmet. Salidzinosi sliktaka kvalitate ir ari Terbatas, Brivibas un Maskavas ielas.Neizpratne ir par luk so-kadel tads kontrasts viena uznemuma ietvaros? ...ja viena konditoreja tik garsigi, ka gribas vel, bet no citam jaizmet atkritumos???Cenas tacu visur vienadi augstas! Kur gan skatas un ar ko nodarbojas atbildigas personas?

Z zummzumm 25.05.2014

kādi meistari, tāda produkcija! baiss skats caur durvīm paverās, maisi uz grīdas stāv, netīri katli un spaiņi pa krāsns augšu mētājās, cepējas izpūrušem matiem, bulciņas neglītas.

K Katte 23.09.2016

Kaadai vienkaarshi bijusi slikta diena, taapeec izgaaza dusmas uz nabaga konditori. Matiisa ielas GustaBekjerejaa straadaa pashas forshaakaas meitenes un nevajag apvainot... Diez vai rocinjas nomazgaaji beernam pirms devi bulkas eest... Mazums, kur mazais pirms tam pieskaaries... Nevajag vainot uznjeemumu, ja pati neruupeejies par sava beerna higieenu... Tavs beerns viirusu vareeja sakjert arii ieprieksheejaa dienaa, bet tava komentaara deelj cilveekam varbuut ir nepatikshanas, un tikai taapeec, ka patraapijaas vinjas mainja, kad ienaaca shaada kashkjiiga kliente...

D Dulsineja 08.08.2018

Ja pamanījāt, sūdzībai jau ir vairāk nekā 2,5 gadi. Varbūt cilvēki sen jau nomainījušies un tagad jau ir ok. Bet vadības attieksme gan pret darbiniekiem ir atbaidoša- šodien biju lieciniece kliegšanai un bļaušanai vairāku stundu garumā. Kaut kādas pustrakas vecenes vada šo uzņēmumu, goda vārds.
P.S. man nav nekāda sakara ar beķereju, vienkārši tā mums ir "kaimiņos". Līdz šim bulkas garšoja no šīs dienas sāk kaklā sprūst...