www.sudzibas.lv Double Coffee Atalgojums,attieksme pret darbiniekiem!!

Double Coffee - Atalgojums,attieksme pret darbiniekiem!!

Labdien!
Straadaaju par viesmiili shajaa iestaadee jau gadu un shii gada laikaa maksimaalaa alga ko esmu sanjeemis ir 250 ls ,lai gan videejais skaits stundu,ko straadaaju meenesii ir aptuveni 200 stundas ,alga tiek izmaksaata aptuveni meenesha 20 tajos datumos,bet naw konkreeta datuma un weel dalja algas tiek izmaksaata ''aploksnee''!
Katram wiesmiilim tiek pieshkjirta kartinja uz kuras kraajas 1.5% no kopeejaa ietirgojuma un shajaa sakaraa manupraat arii notiek kraapshanaaas,jo peec maniem apreekjiniem shis procents paaaris reizes tika izmaksaats aptuveni 2-3x mazaaks.
Procenti viesmiilim tiek izmaksaati peec nostraadaatiem aptuveni 3 meeneshiem(tas arii naw konkreets terminjsh,var buut pat ilgaak) un shos triis meeneshus darbinieks straadaa un pelna procentus bagaatajiem double coffe ofisa darbiniekiem ,jo uz jautaajumu :''kapeec jaunais darbinieks newar pelniit procentu uz koleegju kartinjas un koleegjis peec algas sanjemshanas atdod to naudinju? ,vinji atbild,ka tas vinjiem itkaa esot ''chakars''!!
Double coffe priekshnieciibai ar Sergeju Plotnjikovu priekshgalaa iisti neinteresee kaa juutas darbinieks sanjemot atalgojumu ar kuru knapi speej samaksaat par dziiweswietu un paartiku.!!

neiesaku straadaat Doubke coffe tiiklaaa,jo taa juus tikai izgrieziisiet robu juusu veertiigajaas dziiweees!
PALDIES!!

K

L Lexy 10.03.2014

Rukā kā zemnieks... es nostrādāju labi ja 140h un saņemu apaļus 400Ls. Interesē darbs, uzjautā. ;)