www.sudzibas.lv Meka Bārs Norēķināšanās kārtība

Sia meka - Norēķināšanās kārtība

Iebraucām liela kompānija iekost pusdienas, bet kad vēlējāmies katra ģimene uz sava rēķina pasūtīt ēdamo, tad pateica ka var tikai trīs rēķinus uztaisīt! Nu labi gan jau sadalīsim naudu savā starpā, bet kad pienāca maksāšana gribējam samaksāt rēķinu divās daļās, bet nevar var tikai skaidrā vai nu ar maksājuma karti! Tad atnāca cita viesmīle prasija kāda bēda? Kad izstāstijam tad atbideja, ka ko jus te lecaties varbut ari var izdarit jusu prasitas maksājumu funkcijas bet tas ir sarežģīti un vispar labak butu apsveikuši meiteni sieviešu diena!
Tiešām patīkama ēstuve ''Meka'' Ozolniekos pie ledus halles Ozo
Noteikti ieteikšu citiem!

ž

donna b 08.03.2014

Varbut Jus par katru edienu gribetu atseviski maksat? Neapgrutiniet dzive viesmiliem un kasierem, maksajiet kopaa un pec tam sadaliet maksajumus, vai tad nav kalkulatora? Vai pats kadreiz stavejis pie kases, un meginajis izdabut tik izveligam klientam?

Ausainītis 08.03.2014

Kapeik isēji!

ž Žuļiks 123 08.03.2014

Ausainītis deģenerāts, donna b ej strādā tādu darbu kur nevajadzēs izdabāt visādiem klientiem zoss!!! aprobežotie cilvēciņi!