www.sudzibas.lv Meka Bārs Klientu maldināšana

Meka Bārs - Klientu maldināšana

Uzņēmums ir atzīmējies mājaslapā www.arsuni.lv, klaji maldinot klientus attiecībā par "suņiem draudzīgu vietu". Atbraucot uz konkrēto bāru, pamanījām, ka ir uzlikta aizlieguma zīme suņiem. Sniegt atbildes personāls nespēja, tikai pieļāva iespēju, ka vasarā ir atļauts sēdēt terasē. Tas NAV viens un tas pats! Arī Mcdonaldā var apsēsties ārā ar suni un paēst, tas nenozīmē "suņiem draudzīgu vietu". Lieki iztērēts benzīns un laiks!

U

Oļegs Zatlers 02.12.2017

Blac. Suniem pilseta nav vietas. Ne kafejnica. ne restorana. ne terase. Tikai sunu buda sava seta. Riebj sunu ipasnieki dzivoklos. Nemokiet sunus.

Tu ņem suni līdzi uz bāru, bet vai tu padomāji, par to, kas notiks, ja tu bārā līdz nāvei piedzersies?

W wrp 02.12.2017

Kāpēc jūs nolēmāt ka restorāns pats atzīmējies tajā mājaslapā. Tikko pārbaudīju, pieteikt vietu var pilnīgi jebkurš.