www.sudzibas.lv Meka Bārs Attieksme pret klientiem

Meka Bārs - Attieksme pret klientiem

Agrāk vienmēr likās, ka šī vieta ir labākā no visiem, kas ir Jelgavā un blakus tai, bet tagad mums tā vairs nešķiet. Es saprotu, ka sakarā ar ledus skulptūrām Jelgavā šogad pie mums brauca nenormāli daudz cilvēku, bet neļaut klientiem pasēdēt 10 minūtes un uzgaidīt kamēr pēc mums atbrauks, tas ir vispār... Pienāca oficiante, ap 40 gadiem, rudiem matiem un stulbu sejas izteiksmi un pateica, ka restorānā maksimālais laiks cik varam pasēdēt ir pusstunda, jo citi gaida. Tad teicām, ka atbrauks vēl viens cilvēks un palūdzam ēdienkarti, lai visi kopā varam vēl kaut ko pasūtīt un kopā paēst. Uz ko mums atbildēja, ka ēdienkarti mums nenesīs un ka būs jāatbrīvo galdiņš... Nepagāja 15 minūtes kad viņa jau bija atpakaļ un teica, ka galdiņš jāatbrīvo, piebilda, ka uzgaidīt mēs varam arī citā vietā.. Paši neesam no Ozolniekiem. Esmu šokā par tādu attieksmi, izskatās, ka viņiem uzspļaut uz pastāvīgiem klientiem un galvenais nopelnīt pēc iespējas vairāk. Teicu, ka tā bija pedējā reize un tā arī būs..

BondsBonds 16.02.2017

Nū.. nebomžo nopērc vienu aliņu!? Vai tiešām bomžo!1 ;)

L lalala121212 18.02.2017

Tev gan ar aliņu jābeidz jokot, izskatās, ka visas smadzenes jau nodzēri.. skumji lasīt tādu komentārus.

L lalala121212 20.02.2017

Dzer pats savu aliņu, tikai izskatās, ka no tā aliņa tev prātiņš pavisam vājš...

Bārs nav taču autobusa pietura. Nav ko sedēt. Nopērc vismaz steiku ar sarkanvīnu.

L lalala121212 18.02.2017

Nu bet protams, ka mēs jau bijām pasūtījuši nevis vienkārši sēdējām!