www.sudzibas.lv Lāči darbinieku ētika

Lāči - darbinieku ētika

Vakar, mājupceļā no Rīgas, biju iegriezusies "Lāču" kafejnīcā, lai mazliet iestiprinātos, un biju lieciniece ļoti nepatīkamam incidentam - proti, piegāju pie bāra letes, lai paņemtu tēju, smalkmaizītes un kādu salātiņu. Tai brīdī tur strādāja kāda meitene brillītēs - tīrīja, kārtoja ko pie kafijas aparāta, kad kā viesulis pienesās kāda blonda apalīte un uzkliedza viņai: "Pavācies malā, man tējas jātaisa!" Pirmā meitene palaida viņu pie aparāta un, sastopot manu skatienu, uzsmaidīja man, ar jautājumu: "Labdien! Kā varu palīdzēt?" Tai brīdī atkal izpaudās otrā meitene ar frāzi: "Vēl Tu, stulbene, neesi aizlasījusies?! Vai Tu nesaproti, ka Tu man maisies pa kājām un traucē strādāt???" un aizdzina prom meiteni brillītēs. Blondīne sataisīja vairākas tējas, tad aizgāja ar tām, man pat nepievērsusies.
Smalkmaizītes paņēmu veikaliņā un iztiku bez salātiņiem un ar vienkāršu ūdeni tējas vietā.
Nedaudz rūgtas mieles gan palikušas, pēc kurām diezin vai tik drīz būs vēlēšanās tur atkal iegriezties.