www.sudzibas.lv Lāči Slikta pieredze

Lāči - Slikta pieredze

Gribēju informēt, ka lāču īpašniekam ir pretīga īpašība pazemot cilvēkus citu klātbūtnē. Uzskata, ka ar zemāka līmeņa darbiniekiem var runāt kā ar sūdiem. Tāda pati ir viņa labā roka, kreisā kāja mazumtirdzniecības vadītāja , kura arī pielieto mobingu ikdienā un uzskata, ka grāmatveži uzņēmumā neko nedara, lai gan no 8 grāmatvežiem ir tikai 5 un visi strādā dubultā. Šī te pati arī manipulē ar īpašnieku, jo šis nabags nav pārāk gudrs biznesā (lai gan māk cept maizi, kura arī esot nosperta ideja jeb recepte no kādas tantes) . Un tā viņi vada šo te kompāniju, kur ir ikdienas kvalitātes problēmas (tepat portālā 30 sūdzības) , bardaks procesos, instrukciju praktiski nav, lielākā daļa darbinieki grib rakstīt atlūgumus un beigās nevar saprast kam ir galavārds, bieži vien ne īpašniekam. Jau sākumā man teica, ka lāči (birojā) ir čūsku midzenis un cilvēkus te neciena un tā arī ir. Kadru mainība uzņēmumā ir katastrofāli augsta.

06.07.2022

P purva ciņu kaza 06.07.2022

Pieļauju, ka informants ir par profesionālu nekompetenci un asociālu uzvedību nesen atlaistā grāmatvede Gunta Kroņkalne.

Arkukušjans 07.07.2022

Jautri jums tur, Lāčos! :D

G gunta.k. 01.08.2022

Bet . . . pieļāvums ir nepatiess. Es šo sūdzību neesmu rakstījusi!
Jūsu gods ir aizskarts? Un kā ir ar manu godu?
Es tieku vienkārši publiski apmelota! Vienīgais patiesais, kas par mani ir uzrakstīts, ir tas, ka es Lāčos vairs nestrādāju. Aizgāju pēc personīgās vēlēšanās, jo nespēju un negribu paciest cūcīgu izturēšanos. Un tomēr sūdzību es nerakstīju, bet, ja mani apmelo, uzskatu, ka man ir pienākums sevi aizstāvēt. KAUNS LĀČI.
Bijušā SIA Lāči galvenā grāmatvede Gunta Kroņkalne.

S Spuris 07.07.2022

Pieļauju ,ka pats/ti esi no tā paša kantora,ka esi piereģistrējies tieši tik ilgu laiku atpakaļ kā ielicis komentāru pieminot cilvēku ar vārdu un uzvārdu.Taču a varbūt tu kļūdies un esi tagad nepatiesi kādu apvainojis izplatot vārdu uzvārdu publiskā vietnē.Par sekām esi padomājis mūjābele ? Tev gan nav drosmes komentēt tādā gadījumā ar savu vardu.Būtu jau tad labāk klusējis.

C ccciepa 07.07.2022

Autore jau arī minēja vārdus un uzvārdus, nepadomājot par sekām. Nepadomājot, ka jebkurš ieraksts ir izsekojams. Šeit jau var lietu ierosināt par cieņas un goda aizskaršanu.

S Spuris 07.07.2022

Vispār ir atšķirība,jo pretenzijas autors/e brīdina par firmeli kuras īpašnieks noniecina darbniekus kopā ar grāmatvedi.Savā ziņa tie ir arī noziedznieki.Esi dzirdējis droši vien tādu frāzi - ''varoņus studijā'' ? Tad lūk par tiem arī tika brīdināti citi uzrādot tos tipiņus.

E ExLaci 12.08.2022

Sūdzība ir patiesa. Es arī aizgāju tā pašaviemesla dēļ. Visi, kuri aiziet no darba Lāči administrācijā, aiziet ar savu aizvainojumu, rūgtumu, tur nav patīkama atmosfēra.👎🐻👎

E ExLaci 08.08.2022

Lāču pediņš savā elementā😃. Tā tas notiek, kad vīrietis nav īsti vīrietis, bet kaut kas nesaprotams. Viņš arī uzvedas, kaut kā nesaprotami-kā ķistēriska tirgus bāba - vāc klačas, pats klačojas, uz klaču pamata pieņem lēmumus. Lāčos tā ir ikdiena. Kadru mainība Lāči administrācijā ir drausmīga. Publiska apmelošana, tas jau ir kas jauns. Padiņš tiešām aug. Tiešām Visaugstākais.

E ExLaci 12.08.2022

Es arī esmu bijušaisLāči darbibieks. Visi, kuri aiziet no darba Lāči admibistrācijā, aiziet at savu aizvainojumu, rūgtumu, uzņēmumā nav patījama atmosfēra. Laba attieksme nav ne no priekšniecības, ne kolēģu puses. 👎🐻👎

Var redzēt ka jūs esat audzināts.jums ir pierādījumu tā atsaukt cilvēku sociālos tīklos?ko nozīmē p...š?

Kas par muļķību baumas.viss tur ir organizēts labi ja nebūtu problēmas ar muguru prom neietu

Kas par muļķību viss tur ir labi organizēts.js man nebūtu problēmas ar muguru prom neietu.kolektivs labs autobus aizved atved baro labi.kadas problēmas?