Reitings Autoservisi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Ak Riepu Ekspress
Nortire
Grimbulls Auto

Apriore Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Tiešam briesmīgi. Tika aizvesta mašina lai sataisa izputeju. Visa diena pagaja tik vakara Saka taisit. Labi neko gaidam zvana Saka var paņemt mašinu. Paņemam saprotam kad braucot nav kas tā viss grab apakša. Šodien aizvedam uz citu servisu un visu gan parādija gan pastāstija kad izputējs sataisits uz puņķiem, neskaitot kad katalizators nosvida kad mainījuši. Ielikta parasta dzelzs truba un saucas darbs pabeigts tagad dēļ tā darba Sakas vairāk problēmu mašinai. Izdoti 70€ par neko. Tiešam neiesaku šo servisu. Paņem naudu daudz bet neizdara ka vajag vai nepabeidz.

Ritons SIA - Krāpšana

Ļoti slikts serviss! Apķakarē klientus. Manā gadījumā dega dzinēja lampuņa un serviss apgalvoja, ka jāmaina dzinējs dēļ nepietiekama eļļas spiediena. Protams, lai pārlircinātos aizvedu uz citu servisu kur izradījās bija jāmaina kēde dzinējam. Izskatās, ka serviss vēlējās dabūt motoru ar mazu nobraukumu un ielikt kādu pusbeigtu sūdu. Esiet uzmanīgi!

T tanks25 13.09.2021

Renti - Krāpnieki

Krāpnieki Uzmanību krāpnieki. Paņemam mašīnu uz nomu, maksājam gadu visu laiku laicīgi. Pagāja gads saveda mašīnu kārtībā izgājām tehnisko apskati. Zvanam viņiem ka varam nodot mašīnu. Viņi Saka ka pēc tehniskā apskate var nodot pašinu pēc mēneša. Labi pagaidām mēnesi. Atvedām mašīnu viņu serviss defektacijas laikā atrada daudz problēmas un sāka ka būs jāmaksā par remontu. Viņš vēl Saka ka nevar būt kā jūs izgāja apskati. No sākuma negribējām parakstīt tos papīrus kur rēķins par remontu viņi Saka draudēt ja neparakstīs tad rēķins būs trīs reizes lielāks.

Rolis - Slikts serviss

Slikts serviss Būtībā sekojoša: nomainot peugeot 308 eļļu netika uzlikta motor telpā vai uz durvīm uzlīme ar datiem, kad jāmaina nākošreiz. Viņiem laikam tādu nav. Otrs, es ierados pie viņiem ar sūdzību, ka salonā ir ietecējis daudz ūdens mašīnai stāvot uz vietas... Samaksāju par to lielu naudu, bet ūdeni no priekšējās pasažieru grīdas neizsūca... Vai tas darbs.

Veda autoserviss Rīgā - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, visiem, kas šo lasa. Vēlos ar jums visiem dalīties savā pieredzē ar šo servisu. Kādā jaukā pirmskāzu dienā, kad auto ir pats svarīgākais, kas vien var būt viņš izdomā mani pievilt un sāk plīst ģenerātora siksna. Konstatējis šo faktu uzreiz stājos ceļa malā uz dārzciema ielas sāku meklēt risinājumus, bet neviens no man zināmajiem servisiem nespēj uzreiz tajā dienā palīdzēt. Izstaigājis rajonu iegriežos veda servisā, kur uzreiz Saka, ka jā droši brauciet šurp un uzreiz ķersimies pie...

Autohost Garage - Serviss

Serviss Puiši lieliski un kvalitatīvi dara savu darbu, bet ļoti pieklibo ar komunikāciju. Ja reiz klients atved savu auto un viņam tiek solīts atgriezt auto noteiktā dienā, tad klients arī rēķinās, ka mašīna būs pieejama sarunātajā dienā un laikā, nevis 3 vai 5 dienas vēlāk, bez informēšanas par aizturēšanos. Pakalpojuma sniedzējam tomēr būtu pienākums informēt klientu par izmaiņām, ja tās notikušas viņa vainas dēļ.

Sne Serviss - Krāpšana

Krāpšana Сочувствую всем кто попался на их удочку и как я прочитал отзывы только после того как потратил деньги на диагностику. Суть их работы в том , что бы сосать деньги за диагностику. После диагностики насчитали мне ремонт в 1000+ евро. По факту , при помощи гугла и шрота , сам починил неисправность за 30 евро. Люди не верьте им и никогда в жизни не советую ехать к ним.

D Dickens 30.08.2021

Autoserviss 4U - Slikts serviss

Šādi izskatās (Sk. Foto) tikko nomainīti jauni bremžu diski, saņemot savu mašīnu no šī autoservisa, kas kopā ar nesaskaņotu bremžu suportu remontu man izmaksāja 358 eiro (pat it kā ar iedotu atlaidi) . Administrators uz manu pretenziju atbildēja, ka mašīna pēc bremžu disku nomaiņas pastāvēja pāris dienas ārā pie viņiem sētā, nolija lietus un parādījās šādi rūsas pleķi, rādot man, ka redz kā ar break cleaneri var tak notīrīt. Klientus tur par muļķiem. Dārgi, ilgi un nekvalitatīvi. Neiesaku šo vietu.

S sersh 27.08.2021
Komentāri 9 Autoservisi

Anru Motors - Царапины и повреждения!!!

Царапины и повреждения!!! Решил сделать антикоррозийную обработку. И очень пожалел об этом, что обратился в этот сервис. Очень не аккуратно работают. Есть повреждённые детали, много где не хватает крепежей. Обнаружил царапины и повреждения в тех местах где производились работы. После снятия / установки глушителя появились посторонние звуки. Сифонит глушитель. Машине 4-е года. Лично я к ним больше никогда не поеду и другим не советую! Очень не аккуратно и небрежно! А деньги берут приличные!

MMK Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtiju riepas internetā, uzņēmums piedāvāja, ka ir iespēja veikt apmaksu riepu saņemšanas brīdī, ar karti vai skaidrā naudā. Rezultātā uzņēmums piezvanija un teica, ka atsūtīs rēķinu, lai veicu apmaksu un tad gaidu kad nu tās riepas būs. Jautājums - kam tā opcija mājas lapā par norēķināšanos preces saņemšanas brīdī?

Senson Paint - Slikts serviss

Slikts serviss Nekvalitatīvs serviss, nerekomendēju. Mašīnu pēc krāsošanas darbiem pieņēmu tikai ar trešo reizi. Sākumā neticami rupji sakrāsotas salaiduma vietas durvju iekšmalās, pēc tam nestrādāja logu pacēlāji, bet pēc nedēļas pamanīju, ka pārkrāsotajai detaļai cauri spīd metāls. Pēc ilgāka laika arī pamanīju, ka zem moldinga ir notecējusi laka visu durvju garumā. Ja nu sanāk saskarties ar šo servisu, iesaku kārtīgi safotogrāfēt savu auto pirms remonta, lai strīdus būtu vieglāk risināt.

K KarlisA 22.08.2021

Senson Paint - Serviss

Serviss Es izmantoju balta kompānijas Kasko pakalpojumus. No piedāvātiem servisiem, izvēlējos senson paint. Tā bij mana lielāka kļūda. Kasko apstiprināja remontu 12.07. Uz doto brīdi 17.08 un mašīnas remonts vēl nav pat sācies. Komunikācija ar klientu vienkārši nepastāv, kamēr pats nesāksi zvanīt un burtiski pierunāt kaut ko sākt darīt. Briesmīga in rupja attieksme!

Auto 7 - Slikts serviss

Slikts serviss Развал схождения делать в этом месте не умеют. Уверено утверждая что все в порядке, хотя руль как стоял кривой, таким и остался. Переделывать отказались. Пришлось переделывать на другом сервисе, еще раз заплатив. Зря потраченные деньги и время.

Remonta Centrs Jelgava - Bojājums

Bojājums Neiesaku! Aizvedu savu auto lai nomaiņa blīves uz kondicioniera truba, pēc viņu remonta iedegas eļļas lampiņa sarkanā krāsā, ar auto braukt ar tādu kļūdu bīstami. Piegāju pie tā meistara kas man taisīja darbu sāku lai paskatās kas tur ir, stundu meklēja un beigās pateica ka nav viņi neko tādu darījuši lai iedegas kļūda un lai braucu pie elektriķa. Izbraukāju daudz servisus, beigās atrada vainu, tika pārspiests vads ar trubu kur mainīja blīves uz eļļas datčiku.

I.D.V. SIA Quattro Motors - Krāpšana

Pagājušo gadu aizvedu savu bmw x5 uz šo krāpnieku kantori, jo bija nepieciešams nomainīt katalizatoru. Īpašnieks vārdā Vilnis uzņēmās nomainīt par kopējo summu EUR 280 apmērā (darbs un katalizators). Tagad pēc gada aizbraucot uz citu servisu atklājās, ka viņi nav nomainījuši katalizatoru, bet vienkārši to izgriezuši un pārprogrammējuši auto tā, lai nemet kļūdu ārā, ka nav katalizatora vispār. Tagad man nav ne jaunā katalizatora, ne vecā un vēl 280 eur samaksāti par neko. Apmēram kopējā summa ko...

Autohost - Ķīmiskā tīrīšana

Ķīmiskā tīrīšana Sveiki visiem kas apsver domu šajā iestādē(Autohost Garage) Maskavas 322 iztīrīt savu autiņu ar ķīmisko tīrīšanu...Labāk meklējat citu vietu. Jo man šeit tīrīja 3 dienas. Karoč situācija bijā šāda-vienojāmies kurā dienā es no paša rīta atstāšu autiņu. Esmu klāt un man saka ka rīt ap pusdienas laiku varēšu savāk mašīnu. Otrā dienā man pazvana no servisa un saka ka nevarot paspēt norunātajā laikā vai var sarunāt ka lai savāc pašā vakarā. Es saku viss ok tad būšu vakara pakaļ. Pienāk vakar un man...

Autofans - akumulators - Krāpšana

Krāpšana 16 05 2021 es savam minitraktoram pērku jaunu akumulatoru. Tas darbojas labi 1 mēnesi. 18 05 2021 es to nododu tikpat ka defekts. Autofani uzstāj, ka tas jānosūta savam piegādātājam. Man jāgaida 14 dienas. 27 07 2021 es rakstu uzņēmuma administrācijai un sūdzības. Ir pagājis 1 mēnesis un 9 dienas. 30 07 2021 Autofani man zvana un Saka, ka man jāuzņem akumulators. Viņi man Saka, ka akumulators ir bojāts, bet garantija neattiecas - kāpēc tie nav zināmi, bet es varu piezvanīt un jautāt. Kur tad e...

MMK Serviss - Negodīgs serviss

Negodīgs serviss Viltīgi iesmērēja nekvalitatīvas riepas un vienu riepu uzlika ar iekšpusi uz āru. Mājaslapā sameklēju kādas vēlos un, protams, aizbraucot uz vietas tādu nav, bet varam piedāvāt šīs.Uzticējos. Nopirku. Skaļas un vibrē no 30kmh uz augšu. Nākošajā sezonā subaru servisā divas reizes centos balansēt un tagad viss disks ar atsvariņiem un vienalga vibrē.Teica, ka riepas nekvalitatīvas/brāķis. MMK daudz reklāmas un it kā normāli jaunieši, bet īstenībā negodīgi darbinieki. Neiesaku!

Denfiauto - Slikts serviss

Denfiauto - автосервис, который занимается покраской автомашин. Дано: Ауди 4 B8. Ржавые передние крылья и пороги. Поручено заменить крылья на новые, которые покрасить и установить. Покрасить пороги. Итог: машину получил с отколовшейся краской на крае арки левого крыла. Открыв капот, удивился что заклёпки которыми откреплены крылья- не покрашены в цвет авто, а также возле заклёпок имеются сколы краски. На высказанную претензию получил грубый ответ- я не разбираюсь в технологиях, что под...

B Bodyman 26.07.2021

AMR Serviss - Bojāta manta

Atbraucu, lai pasūtītu jaunu auto atslēgu. Aizbraucu ar salauztu esošo! Uzņēmums vainu neatzīst, Saka es pati esot sabojājusi. Viņiem aizdomīgi liekas, ka neatcedu tajā pašā dienā (konstatēju bojājumus nākamajā dienā, atslēgu atvedu atpakaļ aiznākamajā)

S Sintija 22.07.2021