www.sudzibas.lv MMK Serviss Slikts serviss

MMK Serviss - Slikts serviss

Apnicis, ka Mmk serviss visur izplata savas melīgās reklāmas. Vēlējos iegādāties riepas, reklāmā tika teikts, ka Mmk piedāvā viszemākās Cenas, ja atradīšot lētāk viņi piedāvāšot to pašu cenu. Kad izvēlējos konkrētu modeli kas citur bija lētāk, mmk atbildēja, ka tās jāpasūta, bet lētāk, it kā, esot tikai tās kas ir uz vietas. Kad atbraucu uz biķernieku ielas servisu uzlikt nopirktās riepas, pateica lai gaidu Rindā, bet mašīnu pie servisa novietot nedrīkst jo traucējot. Sanāca, ka tuvākā vieta kur varēja novietot auto no servisa gandrīz nebija redzama, jo bija jau vakars un diezgan tumšs. Paveicās tiem kas bija atbraukuši ātrāk un novietojuši auto redzamākā vietā, varēja gaidīt mašīnā. Pie manas automašīnas neviens nepienāca, bija jāgaida ārā pie servisa aukstumā gandrīz stundu. Tā ir tā izreklamētā ātrā apkalpošana!
Nekad vairs uz turieni nebraukšu un nevienam neiesaku!

05.12.2023

R

U Us_Morzhoviy 06.12.2023

Говноконтора ещё та,рекламируют себя топовой,а как доходит до дела,то постоянно выбранных шин в наличии типа нет,и пытаются всунуть типа аналог ,но в1,5-2 раза дороже.