www.sudzibas.lv MMK Serviss Patērētāja maldinājums

MMK Serviss - Patērētāja maldinājums

Lūgums patērētāju tiesību aizsardzības centram pievērst uzmanību Mmk serviss, it īpaši ņemot vērā "agresīvu" reklāmas kampaņu kas varētu aptvērt lielu patērētāju loku.
Iepazīstoties ar informāciju portāla www.sūdzības.lv var secināt ka mmkserviss.lv kā minimums no 2019. Gada piekopj līdzīgu patērētāju maldinošu praksi - visu nedēļu vēlējos iegādāties konkrēta ražotāja ziemas riepas kuras pēc mmk serviss informācijas (gan portālā gan telefonsarunā) atrodas uz vietas veikalā. Ierodoties uz veikalu biķernieku 121k izrādās ka vēlamo riepu nav un "pārdevēji" sāk aktīvi pierunāt nopirkt cita ražotāja riepas.
Pēc pāris dienām veicu pasūtījumu mmkserviss internetveikalā, pasūtījums tika apstiprināts un nākamā dienā atskanēja telefonzvans no mmkserviss pārstāvja ar aicinājumu braukt pakaļ pasūtītajām riepām. Atbraucot pēc riepām, nosaucot pasūtījuma datus, atbilde - tādu riepu vispār nav pārdošanā un gaidāmas pārdošanā tikai 2024. Gadā.
www.mmkserviss.lv joprojām var pasūtīt tās pašas riepas kuru pārdošanā nav!

16.11.2023

P