Apriore Serviss - Krapsana

Gribu pabrīdināt visus auto īpašniekus ar šo servisu Apriore Kurbada ielā, atvedu savu mersedesu uz remontu, tecēja antifris, atstāju mašīnu, nākamā dienā zvana, antifris tece ir novērsta, samaksāju 95e,vakarā jau konstatēju, kā pil turpat, zvanu, atkal vedu mašīnu, pēc divām dienām, zvana viss ir atkal gatavs, mašīnu savācu, jau jāsamaksā 165e,tālāk naktī braucot atkal skatos jau tek vairāk, atkal zvanu saka, lai brauc pastīsimies, atbraucu servisa īpašnieks, saka viss būs novērst bet atkal būs jāmaksā, labi paiet divas dienas, zvana mašīna sataisīta, tagad jau par trewo reizi 465,atkal maksāju, nākamā dienā atkal tek, tanī pašā vietā, zvanu braucu atkal pil antifris, zem mašīnas peļķē, iznāk neadekvāts Apriore servisa īpašnieks, tā stājās priekšā, meistars arī neko nesaprot, pasaku palikšu kamēr nebūs novērst pilēšana, viss sāk nervozēt, gaidu skatos, ka tiešām neko nejēdz pēc brīža izsauc policiju, lai tiktu no manis vaļā, tas nesanāk jo policija saka lai rakstu uz tiesu jo šī nav jau pirmā reize, krāpnieku kantoris, no sākuma smaida saka viss būs labi beigās paņem naudu un mūk no atbildības, neuzķerties uz šo kantori.

11.09.2023

I