www.sudzibas.lv Apriore Serviss Autoservisa darbība

"Apriore serviss" SIA - Autoservisa darbība

Šodien šajā servisā aizbraucu nomainīt riepas un pārbaudīt automašīnai ritošo daļu. Man teica, ka šis process ilgs aptuveni 40-60 minūtes. Kad pēc stundas un 15 minūtēm apjautājos, kad tad beidzot būs gatavas riepas, tad man atbildēja, ka vēl pēc 15 minūtēm, taču rezultātā viss šis process aizņēma divas stundas un 40 minūtes. Turklāt, autoservisa darbinieks centās man samelot, ka manas riepas, stāvot viena virs otras (divas, ne kaudze!) ir deformējušās, tādēļ tās nevar dabūt virsū uz diskiem, kas ir klaja ņirgāšanās par mani. Šādu servisu neiesaku nevienam - absolūta necieņa pret klientu.

A Agnese 09.12.2011

sveiki

pilnigi piekritu, man autinjam saja servisa lika nozagtos spogulju stiklinjus, jo sim servisam ir ligums ar BTA, nepatika komunikacija. Vienreiz saka, ka gatavs brauciet pakalj, kad aizbraucu - izradas vinjiem tikai vajadeja kautkadu papiru parakstit un vel naudu iemaksat (pasjrisku)- vai tiesam gruti teikt patiesibu?

Stiklinjus itka lietotus ieveda no Polijas, jo itka apdrosjinatas tadu tami esot apstiprinajis - tacu cena bija pilnigi neadekvata (toreiz biju sajas lietas nepieredzejusi), pasniedza savu darbu kaa iistu glabsjanas misiju...neforsji, ka klientus uzskata par mulkjiem:(

Z zzaa 27.05.2012

nostāstus un brīdinājumus, par to, ka sievietēm, vismaz bez automehānikas pamatukursiem, nav vēlams pašām dzīt auto uz servisiem, biju dzirdējusi jau sen, bet tik klaju krāpšanu pat ļaunākajos scenārijos nevarēju pat iedomāties.
stāsts ir par to, kā pirms 1, 5 mēneša sāka kkas grabēt no priekšējās kreisās riepas puses. devos uz minēto Apriore serivsu Nometņu ielā 54, kur tika veikta priekšējā kreisā amortizatora, gultņu un bukse nomaiņa. vismaz tā tika sarakstīts glīta pasniegtā tāmē. par to visu samaksājot 15o ls. ok, ļoti priecīga, ka vairs nekas negrab turpināju ripināt savu auto. tā apm 2 - 3 nedēļas, kad atkal parādījās kkāda savāda skaņa no tās pašas puses. apzinīgi devos uz to pašu Apriore servisu. uzsvērti jāpiemin, ka vienīgā sūdziba bija tāda kā strīķējoša skaņa. pēc apmēram stundas ilgas diagnostikas, paziņo, ka nomainījuši eļļu, bet vēl esot jāmaina sveces, ģeneratora siksna un vēl tur kkas. labi, norunāju konkrētu dienu, kad dzīšu uz minēto detaļu maiņu, samaksāju par eļļas maiņu 45 ls un kāpju atpakaļ auto, lai dotos tālāk. brauciens apraujas jau pie izgriešanas no servisa, jo mašīna nenormāli raustās pie ātruma pārslēgšanas un klāt nākušas kkādas jaunas, šķaudošas skaņas. mana kļūda, ka negriezu uzreiz atpakaļ, bet servisā atgriezos pēc tās vienas norunātās dienas. kad ieminos, ka pirms diagnostikas nekas tāds nebija, ''meistars'' plāta rokas un saka - nu sveces jāmaina. ok. garastāvoklis jau bija tuvu nullei un kkāda sieviešķa intuīcija, ka nav kkas kā vajag. atstāju mašīnu, lai maina ko vajag mainīts bet lai tiek vaļā no tās sākotnējās strīķējošās skaņas, kāpēc vispār devos uz diagnostiku. tās pašas dienas vakarā zvana, cik noprotu, tas servisa tāds kā vadītājs, un priecīgs ziņo, ka mašīna gatava, knapi esot sataisījuši, neesot gribējusi pielekt un tā blā blā blā, bet tagad pats esot izbraucis un viss esot kārtībā. tā nu priecīga devos pakaļ auto, samaksāju vēl 104 ls, priecīga kāpju iekšā un pirmais pārsteigums jau pie tā, ka bortā rāda, ka nestrādā abs. sākot braukt, protams - sākotnējā stŗiķējošā skaņa aizvien vēl ir. bet atceros ''meistara'' vārdus - pats izbraucu, viss ok un samierinoties braucu vien mājās. braucot nākamajā dienā, minētā skaņa pilnīgi ausīs cērt. nu intuīcija saka, ka nav viss kārtībā. uz minēto servisu vairs roka neceļas braukt, lai nebendētu, galvenkoārt, savus nervus. tā ar kāda drauga palīdzību, aizdzinu auto uz citu, šim draugam pazīstamu servisu, valdemāra ielā. iedevu līdzi arī tās tāmes, kur glīti bija sarakstīts, ka mainījuši amortizatoru, gultņus, bukses, sveces, ģeneratora siksnu utt ar visām attiecīgajām piedevām. kas notiek tālāk? puiši valdemāra ielas servisā, apskata rūpīgi vēlreiz un konstatē, ka principā nekas, no glīti tāmēs sarakstītā nav darīts - ok, amortizators ir nomianīts un virsū UZLIKTAS TĀS PAŠAS SAPLĒSTĀS GUMIJAS. un tā sākotnējā strīķējošā skaņa, kuras dēļ vispār viss šis stāsts sākas, bija pilnīgi beigti gultņi, kurus apriore serviss aī it kā bija mainījis. un pat neko neminēja pēc pēdējās serivsa reizes, apgalvojot, ka viss ir kārtībā. acīmredzot, vēlēja turpināt ceļu un atgriezties pie viņiem ar jau lielākiem bojājumiem. nu un piedevām, veicot savus 'meistarīgos darbus'' papildus sabojājuši abs. kādas bija manas sajūtas to visu dzirdot? es biju mēma. kko tādu pat sapņos iedomāties nevarēju, ka varētu tik klaji un nekaunigi krāpt, acīs skatoties un smaidot. tā, nu mīļie tautieši, izdariet savus secinājumus, vai dzīt uz Nometņu ielas 54 Apriore servisu.

S Samuel 08.11.2012

Kompleksā mazgāšana ir ļoti vājā! 30 minūtes lai notīrītu visu mašīnu!?!?!?! Iekšā joprojām bija netīri! Ārpus arī vāji!
Nepērk šo kuponu!!! Naudas izšķiešana!!!

E Ezzux 17.04.2013

Ļoti nepatīkama pieredze tieši ar šo (Apriore) servisu. Nezinu kādi mudaki tur strādā, bet profesionāļi tie, uzskatu, ka noteikti nav!!!

L Legioner16 29.05.2013

Uz šo vietu nevajag braukt ir vērts pameklēt labāku servisu!

U Uldis Prikazs 03.02.2024

Privātpersonas atsauksme no Ulda Jelgavā. Servisa darbību zinu jau vairākus gadus, jo serviss atrodas man izdevīgā vietā. Ik reizi ,kad ir kāda ķibele ar automašīnu servisa darbinieki ir ļoti atsaucīgi un zinoši savā jomā. Esmu remontējis vairāku marku mašīnas (WOLSVAGEN PASSAT, AUDI 6, VOLVO XC 60, WOLSVAGEN CADDY)vienmēr pārrunājām par maināmām detaļām un saskaņojam un tad tikai veicam remontu un vecā detaļa tiek atgriezta man. Visu remontējamo detaļu saraksts ir piefiksēts pavadzīmē kuras es varu salīdzināt ar veikala cenām. SUPER KVALITĀTE! Neticu, ka ir sūdzības par šiem meistariem!

U Uldis Prikazs 03.02.2024

Nesen remomtēju AUDI A6 2003. gada. Mainīju eļļu un kā arī veicu apskati mašīnai. Man kā meitenei kura ar mašīnas remontu ir uz Jūs varu uzticēties, ka visu saremontēs kā nākas un liekus līdzekļus nepaprasīs. Iesaku šo servisu citiem autovadītājiem.