Apriore Serviss - krāpšana

nostāstus un brīdinājumus, par to, ka sievietēm , vismaz bez automehānikas pamatukursiem, nav vēlams pašām dzīt auto uz servisiem, biju dzirdējusi jau sen, bet tik klaju krāpšanu pat ļaunākajos scenārijos nevarēju pat iedomāties.
stāsts ir par to , kā pirms 1,5 mēneša sāka kkas grabēt no priekšējās kreisās riepas puses. devos uz minēto Apriore serivsu Nometņu ielā 54, kur tika veikta priekšējā kreisā amortizatora, gultņu un bukse nomaiņa. vismaz tā tika sarakstīts glīta pasniegtā tāmē. par to visu samaksājot 15o ls. ok, ļoti priecīga, ka vairs nekas negrab turpināju ripināt savu auto. tā apm 2 - 3 nedēļas, kad atkal parādījās kkāda savāda skaņa no tās pašas puses. apzinīgi devos uz to pašu Apriore servisu. uzsvērti jāpiemin, ka vienīgā sūdziba bija tāda kā strīķējoša skaņa. pēc apmēram stundas ilgas diagnostikas, paziņo, ka nomainījuši eļļu, bet vēl esot jāmaina sveces, ģeneratora siksna un vēl tur kkas. labi, norunāju konkrētu dienu, kad dzīšu uz minēto detaļu maiņu, samaksāju par eļļas maiņu 45 ls un kāpju atpakaļ auto, lai dotos tālāk. brauciens apraujas jau pie izgriešanas no servisa, jo mašīna nenormāli raustās pie ātruma pārslēgšanas un klāt nākušas kkādas jaunas, šķaudošas skaņas. mana kļūda, ka negriezu uzreiz atpakaļ, bet servisā atgriezos pēc tās vienas norunātās dienas. kad ieminos , ka pirms diagnostikas nekas tāds nebija, ''meistars'' plāta rokas un saka - nu sveces jāmaina. ok. garastāvoklis jau bija tuvu nullei un kkāda sieviešķa intuīcija, ka nav kkas kā vajag. atstāju mašīnu, lai maina ko vajag mainīts bet lai tiek vaļā no tās sākotnējās strīķējošās skaņas, kāpēc vispār devos uz diagnostiku. tās pašas dienas vakarā zvana , cik noprotu, tas servisa tāds kā vadītājs, un priecīgs ziņo, ka mašīna gatava, knapi esot sataisījuši, neesot gribējusi pielekt un tā blā blā blā, bet tagad pats esot izbraucis un viss esot kārtībā. tā nu priecīga devos pakaļ auto, samaksāju vēl 104 ls, priecīga kāpju iekšā un pirmais pārsteigums jau pie tā, ka bortā rāda , ka nestrādā abs. sākot braukt, protams - sākotnējā stŗiķējošā skaņa aizvien vēl ir. bet atceros ''meistara'' vārdus - pats izbraucu, viss ok un samierinoties braucu vien mājās. braucot nākamajā dienā, minētā skaņa pilnīgi ausīs cērt. nu intuīcija saka , ka nav viss kārtībā. uz minēto servisu vairs roka neceļas braukt, lai nebendētu , galvenkoārt, savus nervus. tā ar kāda drauga palīdzību, aizdzinu auto uz citu , šim draugam pazīstamu servisu, valdemāra ielā. iedevu līdzi arī tās tāmes, kur glīti bija sarakstīts, ka mainījuši amortizatoru , gultņus, bukses, sveces, ģeneratora siksnu utt ar visām attiecīgajām piedevām. kas notiek tālāk? puiši valdemāra ielas servisā, apskata rūpīgi vēlreiz un konstatē, ka principā nekas, no glīti tāmēs sarakstītā nav darīts - ok , amortizators ir nomianīts un virsū UZLIKTAS TĀS PAŠAS SAPLĒSTĀS GUMIJAS. un tā sākotnējā strīķējošā skaņa, kuras dēļ vispār viss šis stāsts sākas, bija pilnīgi beigti gultņi, kurus apriore serviss aī it kā bija mainījis. un pat neko neminēja pēc pēdējās serivsa reizes, apgalvojot, ka viss ir kārtībā. acīmredzot , vēlēja turpināt ceļu un atgriezties pie viņiem ar jau lielākiem bojājumiem. nu un piedevām, veicot savus 'meistarīgos darbus'' papildus sabojājuši abs. kādas bija manas sajūtas to visu dzirdot? es biju mēma. kko tādu pat sapņos iedomāties nevarēju , ka varētu tik klaji un nekaunigi krāpt, acīs skatoties un smaidot. tā, nu mīļie tautieši, izdariet savus secinājumus, vai dzīt uz Nometņu ielas 54 Apriore servisu.

Z

S Sunplant 20.07.2012

Diemzel ari man ir bijusi ne ta labaka pieredze ar so kantori, kuras darbinieki sevi uzskata par mehanikas dieviem, tacu patiesiba pat spogulja stiklinu nomainit neprot. Man nebija izveles, mani turp nosutija KASKO apdrosinatajs, attieksme - vairak ka neprofesionala, darbinieku vidu komunikacijas nav. Padomajiet situacija - zvans darbdienas vidu - jaiemaksa nauda par detalju, savadak nekas nenotiks, ok, izraujos no darba, aizbraucu pilsetas otra gala, bet tur izradas, ka vareja nebraukt, jo kautkas nav uz vietas un maksat var pie remonta...pilnigi nenopietni! Tad vel gudrais mehanikjis, kurs viszinosji saka, brauciet, ar sa modelja masinam daudz esam stradajusi, tikai prakse liecina pretejo!

Tada sajuta, ka klienti viniem nav vajadzigi, tad neapgrutinasim vinjus!

D Dupsis 20.10.2014

Aptuveni pirms gada arī nācās savu Fokusu labot, un, diemžēl, izvēlējos Apriore servisu, bet Kurbada ielā.

Problēmas bija ar dzinēju, kurš noklājās braucot pa šoseju - ļoti ievērojami pazuda jauda.

Tā nu džeki mani noslauca pa 280Ls mainot sveces, svečvadus, kkādas šļaukas un skalojot motoru uc, visu neatceros. Protams auto nebija jauns, tādēļ samierinājos un nodomāju, ka tagad vai vēlāk, jāmaina būs šā vai tā.
Kad auto salabots, sēžos un braucu - it kā kārtībā. Pēc aptuveni 1km, nobrūk atkal tā, kā bijia pirms remonta.

Pēc tam aizvedu pie zināma "kaktu meistara", kurš konstatēja, ka izdedzis vārsts!!

R russian777 19.11.2015

mani ari apkrapeja.loooooooooooooti stipri.kaddaboju fakturrekinu uz rokam saprotu ka par katru atgrieztu skruvi jamaksa atseviski 2eur plus pvn.no ford maverick priekseja bampera demontaza-montaza 60eur plus pvn es vel varu saprast, bet par montazu un demontazu miglas lukturu no jau nonemta bampera 8eur plus pvn par gab.tas jau beskauniba(miglenieks turas uz 4 skruvem, vinju nonemt un uzlikt ajznem 1minuti, bet par to es samaksaju 32eur plus pvn).tada pat situacija bija gadu ieprieks ar Renault clio kad ajzmugurejo bremzu klucu majnja man izmaksajas virs 100latiem, un vel motora parsegas sledzi vini man salauza.

M Mārtiņš mitti 01.09.2016

Neved tur savu auto! Tevi mēģinās piečakarēt ar smaidu uz sejas un vel liks gaidit 3x vairak ka cita servisa, un visam pa virsu, ar tavu masinu vel "izgāzīs" kādus 13 km (ta bija man). Dzirdu, ka kaut kas baigi nesas pa man garam- mana mašīna...... Pilnigs pi*** ne serviss, pedejie.