Armanda Grinberga ""Serviss"" - Sabojātas automašīnas

Ja jums savs auto ir dargs un neesat miljonars nevediet mašīnu ''labot'' pie grinberga!
Aizvedu automašīnu sataisīt konkrētas lietas ritošajai daļai, kas man izvērtās ļoti dārgi vedot automašīnu pēc tam patiešām saremontēt kvalitatīvā servisā! Grinbergam skaidrojot situāciju pretī saņēmu atbildi-es visu izdarīju pareizi, nepatīk neved pie manis savu miskasti!
Diemžēl arvien vairāk sūdzību par šo ''sevisu'' tā meistaru! Čalis aktīvi tirgojas ar automašīnām-iepērk lūžņus, primitīvi apkopj un pārdot tālāk!
Vid ir informēts, ieraksti un sarakstes nodotas! Spriežot pēc sūdzību apjoma neesmu vienīgais muļķis ko šis meistars uzmet!

A armandaservisssudziba 17.10.2023

Ieteiktu autoram ielikt šo FB krāpnieku lapās un Dobeles sludinājumu lapās,tur viņas ir vismaz 3-4!
Daudziem būs ko teikt,par šo ir daudz dzirdēts!Neaiztiek neviens Dobeles tiesībsargājošajos, jo labos draugos ar netīro policistu Retko!Noteikti brīdiniet citus plašāk!