AtrisinātaVeda autoserviss - Krāpšana

Aizvedu auto ar logu slotiņu problēmu. Uz pirmo ātrumu ķeras, t.i nenāk atpakaļ. Čaļi paņēma nodiagnosticēt kas par problēmu nojauta bija ka pats motoriņš. Un tas arī piepildījās tikai par 100eur! Nevienam neiesaku šo servisu. Briesmīgs un cenas lielākas kā dīlerim!

19.09.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kaspars Baikovskis 20.09.2023

atgrieza daļu naudas un sūdzību var izņemt!

Veronika Rudzinska 19.09.2023

Līdz pakalpojuma sniegšanai - par cenu pajautāt relīģija neļauj?

Veronika Rudzinska 19.09.2023

Autoram interesants skats uz dzīvi - cena par pakalpojuma sniegšanu, sauc par krāpšanu.
Fakts: Krāpšana ir noziegums, kuru raksturo svešas mantas vai tiesību uz šādas mantas iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos, vai ar viltu.

K Kaspars Baikovskis 19.09.2023

Varbut vajadzēja aizvest auto pie Veronikas kas par stundas darbu nesataisot auto paprasītu 50€ Diagnostika praktiski jau zināmai problēmai. Cik man zināms autocentra - dīleru servisa elektriķa darba stunda maksa ap 70€ tad parasta servisa vajadzētu būt nedaudz zemākam cenām, kaut vai nedaudz. Es saprastu ja būtu rezultāts. Otrs ir lietas kam var pateikt cenu šajā gadījumā servisa pieņēmējs nespēja pateikt cenu ka vien skatīsimies. Tā ka Veronika diez vai saprot kas ir adekvāti un kas ne bet vien ka teorijas grāmatas par krāpšanu tad šī nav adekvāta servisa rīcība bet ātrais bizīts un neiesaku nevienam.