Veda autoserviss Rīgā - Slikts serviss

Labdien, visiem, kas šo lasa. Vēlos ar jums visiem dalīties savā pieredzē ar šo servisu.
Kādā jaukā pirmskāzu dienā, kad auto ir pats svarīgākais, kas vien var būt viņš izdomā mani pievilt un sāk plīst ģenerātora siksna. Konstatējis šo faktu uzreiz stājos ceļa malā uz dārzciema ielas sāku meklēt risinājumus, bet neviens no man zināmajiem servisiem nespēj uzreiz tajā dienā palīdzēt. Izstaigājis rajonu iegriežos veda servisā, kur uzreiz Saka, ka jā droši brauciet šurp un uzreiz ķersimies pie lietas. Aizdzenu viss forši un labi, sāksim jaukt laukā un informēsim. Tā arī ir pēc kādas stundas zvans un ir zināms cēlonis a/c kompresors noķīlējis. Izstāsta abus variantus ko var darīt (muftas vaiņa vai visa kompresora maiņa) un es piekrītu galvenais lai viss strādā un ir labi.
Nākamajā dienā viņiem neizdevās ar mani sazināties un man laiks nebija atzvanīt domāju, ka auto gatavs un viss. Pirmdienas dienā zvanu un tomēr auto nav gatavs, bet ir atrasta vēlviena problēma. Pārplīsusī siksna ir ierauta zobsiknas mehānismā, saku, kas jādara tas jādara taisam, mainām. Vēl pēc stundas zvans un Saka, ka viss slikti remonta kopējā tāme būs uz ~2000 eur. Es nedaudz šokā jo māšinas vērtība ap 3500 saku, ka jādomā vai ir vērts remontēt un teicu, ka lai pagaidām atliek malā un es sazināšos, bet par laimi man vēl pēc stundas jau atklājās, ka tomēr viss kartībā un mašīna ir ejoša un šobrīd nav vajadzīgs šis remonts. Tajā brīdī man uzticība zuda jo tad sanāk, ka ja es būtu piekritis tad būtu taisījis mašīnu, kurai šobrīd šis remonts nav vajadzīgs? Vai tā bija uz muļķa raušana dēļ tā, ka es iepriekš visam piekritu? Prasīju lai atsūta tāmi, tā vēl šobaldien neesmu saņēmis, bet labi tas tur tā. Jūs domājat, ka tas ir viss? Nē, draugi, tā nav.
Gala rezultātā atstājot 547eur (dabūju 50eur atlaidi) saņemu auto. Cenas pārsteidza gan darba, gan detaļu uzcenojumam, bet nu tas lai paliek tomēr bizness ir bizness.
Tālāk dodos pēc savas salabotās mašīnas...
Iedarbīnu un uzreiz dzirdu skaņu, kas pirms servisa nebija domāju, ka varbūt tas ir tas ko viņi tur par 2k gribēja taisīt, bet iepriekš itkā teica, ka nav skaņas. Tālāk panelī deg "econ" poga un izslēgt viņu nevar. Labi diezgan vīlies kāpju laukā no auto domāju, ka paskatīšos no kurienes skaņa nāk taisu motora pārsegu vaļā un gandrīz uz pirkstiem to uzmetu izradās, ka amītis arī beigts...
Tākā baigais mehāniķis neesmu skaņas celoni neatradu un kāpju atpakaļ auto un saprotu, ka a/c nestrādā.
Labi.
Eju atpakaļ sāku uzdot jautājumus, mehāniķis skaņu nedzird, a/c trubas kaut kur ir pārplēstas un amītis jau tikai 15 eur maksā... Es vnk šokā par šādu atbildi un atmetu ar roku un braucu uz savu servisu, kur man izstāsta, ka skaņa no kompresora un, ka trubas nav cauras. Atbraucis atpakaļ man paziņo, ka kompresoram ir problēma uz jautājumu, kas man ir jātaisa atbildes kādu laiku nebija līdz pateica, ka kompresors jāmaina.
Bet, kungi, es taču jau pirmajā dienā piekritu to darīt.
Atstāju vēl uz dienu auto nomaina kompresoru.
Nu tagad jāsāk rēķināties par otro servisa cēlienu. Vienojamies, ka muftas cenu atvilks no kompresora Cenas, bet aizejot sanāk, ka iepriekš dabūtu atlaidi saņēmu 100% uz muftas detaļas. Tā rezutlātā principā viņiem iegādājos muftu. Darbu par muftas maiņu jau arī neviens neņema laukā un vēl lepni Saka, ka par kompresora maiņu naudu neprasīsim jo tas nebūtu smuki... Vēl 220 eur
iekāpis mašīnā skaņas ko iepriekš dzirdēju un mehāniķis nedzirdēja arī vairs nav līdz ar to, ja es sapratu, ka tur nav kaut kas labi tad jautājums ir cik kompetents ir tas meistars, kurš nedzirdeja skaņu. Vai arī visi dzirdēja skaņu, bet noklusēja man to? !.
Bija vēl tur sīki mazi kāsīši, kā piemēram ēļļaina mašīna netīri durvju rokturi, šķībs purns, lukturs krīt laukā bet nu man tā mašīna pati par sevi nebija ideāli tīra un laba vizuāli tāpēc šeit gari par to nerakstīšu.
Tātad, dārgais, potenciālais, šī servisa klient, ja lasi šo tad iesaku izvertēt kārtīgi vai tiešām vēlies šeit auto atstāt.
Paldies par uzmanību,
Cieņā,
Audi A4 īpašnieks, Mārtiņš

V vitols 10.09.2021

Tevi appisa uz 500e, jo patiesībā siksna maksā 15eiro un darbs 15 ,3stundu laikā jābūt sataisītam.
Nākamreiz padomā vai tev nebūtu izdevīgāk nopirkt instrumentu komplektu YouTube paskatīties ,kā citi to dara un pašam remontēt .

M Mārtiņš 14.09.2021

Man rokas no nepareizās vietas aug vai vienkārši vāji nervi ir. Ja pats daru, tad parasti beidzas ar psihiem jo kaut ko nevaru salikt kopā. 😄 😄