www.sudzibas.lv Rencēnu serviss Slikts serviss/bojājumi

Rencēnu serviss - Slikts serviss/bojājumi

Vēlos izteikt sūdzību, cerot, ka citi neiekritīs kā es! Atdevu auto servisam, konkrēti izklāstot nepieciešamos veicamos darbus - nomainīt kvēlsveces. Nesaņemot zvanu no servisa, zvanu pats, servisa pieņēmējs pa telefonu Saka, ka kvēlsveces ir izņemtas - divas sliktas un vienai gals esot palicis motorā, saukšot meistaru, kas urbs ārā, tikai uz to jāgaida 4 dienas. Saņemu zvanu, ka darbs ir pabeigts un dodos uz servisu, kvēlsvece ir nomainīta tikai viena, kaut iepriekš teica, ka divas esot sliktas un mans lūgums bija nomainīt kvēlsveces daudzskaitlī. Servisa izmaksas sastādīja 200eiro par vienas kvēlsveces nomaiņu..
Saņemot auto - salonā smirdēja pēc tā it kā kāds būtu smēķējis, uz ko izrādot pretenzijas uz mani skatās kā uz idiotu un Saka, ka neviens jau auto nesmēķē - kaut blakus mums stāv mehāniķis boksā ar cigareti rokās un velk dūmu. Tas viss nemaz nerunājot par to, ka auto durvis arī ir tikušas apdauzītas kamēr auto atradies servisā un arī par to neviens neuzņemās atbildību un klients ir muļķis, kurš neko nejēdz.
Kopumā vienas kvēlsveces nomaiņa izmaksā 200eiro, t. I. , ja četrcilindru motoram nepieciešams nomainīt kvēlsveces - tātad šajā servisā tas var izmaksāt 800eiro, pēc manas pieredzes. Galu galā kārtējo reizi auto no servisa atgriežās ar jauniem defektiem par ko neviens neuzņēmās atbildību. Ar šādu attieksmi pret klientu un ne līdz galam izdarītu darbu, apskādētu auto - nevienam neieteiktu šo servisu.