Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Testatus Transport
Okey LV
JJ Company
Transintar

SIA SSMP - НЕ платят за проделанную работу!!!

Некий Котлик Юрий 28444660. Не платит . Будьте бдительны. лучше не связывайтесь, деньги не увидете.

Amserviss - u rabotnikov net zhelanija pojti na vstrechu

u rabotnikov net zhelanija pojti na vstrechu 29.10.2014 priehala v Amserviss na Krasta,bila zapis' na avtomojku mawini. Priehala zaranee,za 15 minut. Vzjala nomerok. Ochered' dvigalas' ochen' medlenno. Rewila podojti k operatoru,s pros'boj,ostavit' kljuchi i chtob nachinali uzhe svoju rabotu. Na chto operator otkazal mne. Nu da,ponimaju,trudno vzjat' kljuchi i peredat' personalu. Togda nado sdelat' otdel'nuju knopku na " Automazgatava" i togda ne budet zaderzhek. Potomu chto mi tut obsluzhivaemsja uzhe ne pervij god i pered tem nachat'...

Ama prom group - automašīna

Šodien 25.oktobrī 2014. g. piezvaniju uz SIA "Ama prom group" par to, ka nu jau nedēļu firmas automašīna Paugeot ar Valsts numuru EU 6578 ir pieparkota pa 2 stāvvietām dzīvojamā masīvā Dreiliņi pie mājas Dzilnas ielā 19 ar lūgumu pārvietot automašīnu tā, lai arī citiem mājas iedzīvotājiem būtu vieta kur atstāt savus spēkratus uz ko saņēmu "kašķīgas vecenes" statusu. Reti "pieklājīga" firma.

Neste - degviela

degviela 22.oktobrī uzpildīju dīzeļdegvielu Neste Seņču ielā , nobraucu divus kvartālus, mašīna noslāpa - iedegās akumulatora lampiņa uz paneļa. divas dienas meklēja vainu, bet izrādās, vis ļoti vienkārši - izpumpēja no bākas ielieto Nestes dīzeli, ielēja citu un mašīna atkal iet. Ko tad īsti Neste piedāvā kā ziemas dīzeli ? Lūdzu atsaucieties, ja vēl kādam ir gadījies kas līdzīgs.

Mercedes Benz c220CDI - врун

врун Не покупайте и скажите всем ! ! ! Машина Мерседес Бенз с гос. номерами HK-9470 с220 cdi 2006 года на вид машина не в плохом состоянии но в реальности за 2014 год поменялось 3 хозяина у машины пробег на спидометре 227000км а в реальности там за 400000 км и хозяин первоклассный ВРУН!

Autonoma - krapnieki

Uzmanaties no sis firmas SIA''Merkada'' neadot drosibas naudu,tas pats vecais stasts veciem cekiem.mums bija ceks un ta pat neadeva.vilto adresi firmas raksta ka esot birojs petersalas iela 18a 38kab..tur parast dzivoklis neeksiste tada biroja...un vel bezkaunigi atsuta pa pastu ierakstito vestuli,ka esam nelegalo benzinu lejusi,viniem vajadzieja baku tirit,tapec neatgriez klientam naudu.bija ceks ka esot remontejusi masinu sia''Strarrex'' atrodas KR.Barona 136a.sie krapnieki sadarbojas ar...

EOLTAS - Attieksme

Pida.... kantoris!!! Piezvanīju, prasu vai nevar uzmest aci, skriemelis šķiet atvilcies utt.. saka, jā nekādu problēmu brauc šurp, es kā losis šķiļu mašīnu laimīgs braucu.. tur man pasaka ka neesot sapratušies, vispār kāds cits uz telefonu atbildējis, kur es zvanīju vispār, un ka pēc nedēļas var paskatīties tik, es saku nu lai meistars vismaz apskata ārā un pasaka ko un kā pats salabošu.. krch pasūtīja mani, neapmierināts jeblans, laikam nedod sieva vienkārši!!!!

Sia Autodesta - Lēna mazgāšana, slikta kvalitāte, necieņa pret klientu

Lēna mazgāšana, slikta kvalitāte, necieņa pret klientu Šodien biju iebraucis nomazgāt auto. "Viss bija jauki". Nosākuma mani pieņem puisis, kas latviski vispār nesaprot un nerunā. Tad man bija jagaida, kad kāds vispār pieķersies pie mana auto. Pēc kādām 5 minūtem atbrauca, kāds cits puisis. Pēc tam tikai, kads sāka mazgāt manu māšīnu. Lieki piebilst, ka mazgāja stundu un tas ir tikai mazgāja, bez vaska, bez nekā. Kā vēlāk noskaidrojās, tas puisis, kas atbrauca bija brigadieris. Es ar viņu aprunājos un izrādas, ka puisis, kas mazgāja manu auto bija...

Nelda Liniņa - Nomā auto transportu krapjas

Nelda Liniņa Liepājā un Rīga ir iznomājusi auto mašīnas, pēc tam uztaisa sodus un nemaksā tos. Tapat arī apzināti bojā transportu, un nodod to braukt mazgadīgām personām.Noskaidrojot sīkākus datus noskaidrojas, ka persona arī aizņemās naudu un neatdod.

autonoma auto noma krāpšana - Merkada/ Forete

Vecā Forete, tagad SIA Merkada neatdod drošības naudu. Tas pats stāsts ar benzīna čekiem, ko var palasīt sūdzībās par Forete

Merkada - krāpšana

Bijusī Forete, tagadējā SIA Merkada turpina krāpt auto nomātājus. Neatdod drošības naudu. Tas pats vecais stāsts ar benzīna čekiem. Īpašnieks Iļja Skulovičs. Jaunākais telefons 28977376

SIA CONCEPT AUTO - neatdekvatas cenas un attieksme

Pieredze šaja ja tā varētu saukt ''autoservisā''Sakara ar steidzami nepieciešamu ellas un filtra,un degvielas filtra mainu nolemu iebraukt sai iestade. Prasu pa cik nomainisi, atbide seko ar ellu un filtriem viss kopa 40 eur. Saku ka man viss ir pasam,tikai nomainit vajag,respektivi cik par darbu.Atbilde samera stostiga un nesaprotama- ja janem panna nost tad 15eur ja ne tad 10. (manas domas- kads sakars vispar ar pannam, vai tad gruti 3min noņemt to pannu un 1min pielikt atpakaļ). Pēc darba...

championbike.lv - Nekvalitatīvs remonts un slikta attieksme

Šajā vietā es nopirku motorolleri un nepagāja pat gads, ka motorolleris jau nojuka.Aizvedām atpakaļ un pateicu lai salabo un pajautāju kāpēc tik ātri salūza jūsu prece. Viņi atbildēja, ka tā notiek. Laba attieksme, vaine? Pēc divām nedēļām salaboja. Aizbraucu pakaļ un nākamajā dienā ieraudzīju, ka ir noskrāpēts vairākās vietās krāsa un neiet spidometrs, un nolēmu pamēģināju pabraukāt. Braucot motorolleris slāpa visu laiku nost. Normāli salaboja. Man nav vārdu.Neiesaku nevienam ņemt neko šajā veikālā un pats negrasos vairs vest uz turienei savu motorolleri, labāk pats saviem spēkiem labošu.

D Dark Star 18.10.2014
Komentāri 4 Auto / Transports

Jelgavas autobusu parks - Šoferis neved tu, kur norādīts!

Šoferis neved tu, kur norādīts! Šodien, iekāpjot 11:08 atrados pieturā pie Rimi, skatos, brauc 1.autobuss, un uzraksts- Ozolnieku vidusskola, tātad, autobuss brauc līdz Ozolnieku vidusskolai. BET nē, tas aizbrauca līdz Aizupei, un 4 pasažieriem, kuri vēlējās tikt līdz savai pieturai, tā arī netika. JO šoferis teica, ka nevedīs līdz Ozolnieku vidusskolai, kā tas bija norādīts autobusa priekšpusē, tā nu mūs visus izlaida pie Ozolnieku tautas nama, un man bija jāmēro ceļš kājām līdz Ozolnieku vidusskolai. Kad šoferim prasījām...

Autonoma - 28977376

Ja nomājat no šī cilvēka auto, tad ziniet, ka viņš neatdod drošības naudu.

SIA "IRIVEKO" - Klientu apkalpošana

Biju šokā cik ļoti Meldera kungam ir svarīgi klienti, vai kā viņš saka - pacienti! Bet nu par visu pēc kārtas. 19.09.2014.gadā 18.07 piezvanīju, mēs sasveicinājāmies un es izstāstīju, ka jau biju apšuvis pie viņa pirms pāris gadiem Mazdai stūri (kvalitāte laba, cena arī attiecīga) un tagad vēlos arī savam BMW tieši to pašu, kad tiku pārtraukts un Meldera kungs pavēstīja, ka tas nav viņa hobijs un viņam darba laiks ir no 09.00-18.00 (uzņēmuma mājas lapā nav norādīts darba laiks), uz ko e...

SIA Makeins - Krāpnieki

Krāpnieki Cik man zināms pati lielākā krāpnieku kompānija. Aizgāju pie viņiem strādā solīja ne mazāk par 700€ gala rezultātā pēc pirmā mēneša nostrādāšanas saņēmu tikai minimālo algu. Argumentācija bija ka es esot tikai uz pārbaudes laika un man nekas vairāk nepienākoties. TURATIES TĀLĀK NO ŠĪS KRĀPNIEKU KOMPĀNIJAS

modris avotiņš - auto eksperts

Vai kādam ir bijusi sadarbība ar Modri Avotiņu licenzēto neatkarīgo tehnisko ekspertu.Ir jāveic auto ekspertīze gribu ar viņu sadarboties.

Autospares - Slikts Serviss

Neiesaku Nevienam!Detaļas nenāk jau vairāk kā divus mēnešus!Naudu nedod atpakaļ!Serviss ļoti slikts,nesaprot ko runā un dara!

Žiguļi - Degvielas stacija

Šajā degvielas stacijā necenšos benzīnu(95) ņemt,bet reizēm gadās,kā ieleju tā sveces jāmaina.Sāk jau piegriezties.Mainīju LIELO gāzes balonu.Jūs neticēsiet ,bet mana virtuve un visi katli ir melni.Kurš man tagad tīrīs visu.Parasti necenšos sūdzēties,bet nu ir mērs pilns.Domāju ka neesmu vienīgā.Nemūžam vairs neņemšu šeit ,ne gāzi ne benzīnu.Par ko es maksāju tādu naudu,gribu arī kvalitāti.