www.sudzibas.lv Māris Briņķis Krāpšana un zādzība

Māris Briņķis - Krāpšana un zādzība

Kādu laiku atpakaļ iegādājos auto BMW 318 ar valsts reģ.,nr. FF514 no Māri Briņķi uz savstarpēju līgumu ,kas tika sastādīts pie notāra.
Tad nu šis stāsts ir tāds ,ka kāda daļa no automašīnas ir un tika samaksāta ,bet vienu jauku dienu iznākot no veikala Mego Tukumā - auto aizbrauc degunu galā,uzsākot kriminālprocesu uzzinu to ,ka mašīnu ir nozadzis pats Māris , jo pēc likuma ,ja viņu neapmierināja mans piedāvājums ko piedāvāju pēc līguma beigšanās viņš varēja tikai auto atņemt likumīgā ceļā ar Latvijas tiesu ,vai policiju ,bet ne zagt- nepaziņojot man ! Pārkāpis jau ir arī to ,ka pie pirkšanas /pārdošanas netika izsniegti visi atslēgu komplekti . Visas mantas ,kas tika atstātas mašīna neesmu un domāju nedabūšu atpakaļ ,viņš pat neatbild uz facebook ziņām un visu pārējo! Visu varēja sarunāt normālā ceļā ,bet viņš to nevēlējās takā automašīnas īpašnieks vēl stāsies tiesas priekšā! Nevar zināt ,vai no Māri var iegādāties auto ,jo vienu dienu viņš var aizbraukt!

Papildināts Peter Justasvičs 09.01.2017

Plus vēl izplata nepatiesu informāciju sociālajos tīklos!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 14.01.2017

Varu palīdzēt atgūt auto - [slēpt]@inbox.lv