Top piegade - Logistika

Sveiki. Ir tada lieta ko top veikals veic piegades agri no ritiem kas loti trauce gulet.
Veikala izkrausana atrodas maju pagalmos un to ratinu dauzisana un roklas kikstesana nelauj gulet un krit uz nerviem! Veikals strada no 8 lidz 22 vai tad piegadi nevar veikt velaka laika lai netraucetu iedzivotajiem?

J JankaK 28.12.2016

Un tad Tu ieiesi Topā ieraudzīsi, ka nav preces, plaukti pustukši un skriesi uz mājām pie kompja klikšķināt kārtējo sūdzību!

P Philips11 28.12.2016

Pilnīgi piekrītu. Nekad šādiem indivīdiem nekas nebūs pa prātam.

K kartupelis2 28.12.2016

Vējš gadījumā arī pa skaļu nepūš, vai zvrirbulīši pārāk skaļi nedzied?

K kartupelis2 28.12.2016

Akcents uz virsrakstu - "logistika". Jā, tā ir tīrākā loģistika, kad ir saplānots piegāžu maršruts, un notiek no rītiem kad vismazākā satiksmes intensitāte un noslogojums un apkārtējo infrastruktūru. Viss ir pareizi, draugs mans, neapmierinātais.

G Gutenahtietis 28.12.2016

Jus palasat likumus no cikiem var troksnot, sodien biju uz policiju un noskaidroju ka drosi var rakstit iesniegumu par naktsmiera traucesanu.
Ta ka neuztraucaties tiksu skaidriba bez jusu gudrajiem padomiem.