AtrisinātaMS.ROBINA - Krāpšana

Aizbraucu uz servissu ar savu auto samainīt celiņsiksnai rullīti,vienojāmies kad par darbu būs jāmaksā 22eur kaut gan nesen bijām runājuši par 20eur ( nu nekas 2 eur nav liela bēda). Tā kā apmeklēju diezgan bieži šo servissu un blakus atrodas rezervesdaļu veikals tad parasti pats nesu detaļas.Atstāju auto aizgāju pēc detaļas,detaļu man veikals sagādāja 3st laikā,atnesu detaļu šaubīgs servisa darbinieks (kuru redzēju pirmoreiz šajā servissā ) to uzlika un 22 eur vietā man pajautāja 42 eur aizbildinoties kad tie 20 eur par to kad auto 3st esot nostāvējis uz pacēlāja,kaut gan vel 3 pacēlāji bija brīvi un mans auto nemaz netraucēja!!!! Esiet uzmanīgi ar to autoservissu! paņems arī no jums vel papildus naudu bez brīdināšanas! aaaaaa un skaidru naudu ņem nedodot čeku jo neesot kases aparāta,varot tikai rēķinu izrakstīt!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pēteris727 13.12.2016

Viss kārtībā pazvanija īpašnieks un atvainojās un kompensēs nodarīto ar darbu vainīgo esot atlaiduši no darba! Paldies jūsu portālam - es vēlētos lai izņemat sūdzību!

P

A Armands LD 11.12.2016

Un kur ir probēma!? Servisa stundas maksā naudu! pats serviss būtu dabujis detaļu 30 min laikā un nebūtu jāmaksā par to ka mašīna "karājās'' uz pacēlāja!!