www.sudzibas.lv Richard Nolan Farm Machinery Ltd Krāpšana, noziedzīgi darījumi

Richard Nolan Farm Machinery Ltd - Krāpšana, noziedzīgi darījumi

Pasūtījām traktora tehniku no Īrijas- attēlā redzams mājas lapas( www.richard-nolan-ltd.com ) ekrān-šāviņš, lapa pašlaik ir bloķēta. Bija arī lapa facebook, kas arī vairs nedarbojas. Īsumā- pārbaudījām kompāniju, darbojas šajā nozarē jau 29.gadus, ir ģimenes uzņēmums. Viss ļoti ticams un par ļoti izdevīgām cenām. Izskatās, ka viņi nozaguši interneta lapu un izmanto svešus resursus un vārdus krāpnieciskai darbībai. Internetā sūdzību par šo firmu vai cilvēkiem nebija, visticamākais bijām vieni no pirmajiem apkrāptajiem. Uzticējāmies šai kompānijai, abpusēji parakstījām līgumu, viņi atsūtīja rēķinu,pārskaitījām naudu par traktora tehniku, vienojāmies kā nauda būs kontā, viņi uzsāks kārtot piegādes dokumentus, lai līdz Ziemassvētkiem tehnika atnāk. Tikko kā nauda ienāca krāpnieku kontos, tā uz epastiem vairāk neatbildēja, telefonu neceļ, mājaslapu nobloķējuši. Jau iesniedzām iesniegumu policijā. Esiet uzmanīgi!!!

B

V viskonsina 29.12.2016

Drausmīgi!

A Anna222 03.01.2017

Labdien, kurš rakstīja sūdzību, sazinieties ar mani. Ir informācija. Mēs arī trāpījamies! 27065369

A audrius pilelis 23.01.2017

dobri viecira mi toza papali na etu eferu mi iz lietuvos mi litvie 3 papali natakuju eferu +37068352251.mozit znajiti kak ik zavezat kad bolse nepapal liudei.

B Baltiva 24.01.2017

Policia uze rabotajet nad etom. Mi v Latvii ochen mnogo. :/
Padalji na njix v Litvee v Policiu? Lilbritania toze v kurse!!!

A audrius pilelis 24.01.2017

Da padali uze 13 dekabria, no poka ne ocen sto nasli. Skolka liudei Latvii obmanuli.
mi znaem sto is Svedia i Kroatia toze jest liudei katorih obmanuli.
U vas Latvii tot sami celovek obmanul IONUT LACATUSU.