www.sudzibas.lv Mriepas Automehāniķi

Mriepas - Automehāniķi

Serviss, kur darbs tiek izdarīts ļoti pavirši un detaļas atstātas vecās. Apspriežot izdarītos remontdarbus ar automehāniķi radās sajūta, ka viņš vispār neko nesaprot no mehānikas, visu laiku tikai raustīja plecus un mēģināja izvairīties no manis uzdotajiem jautājumiem. Jautāju vai varu saņemt kādu dokumentu, kur norādīti visi veiktie darbi un izmaksas, uz ko man atbildēja - visas detaļas kuras lūdzu nomainīt ir nomainītas un nekādus dokumentus viņi nevarot man izsniegt. Aizbraucot no servisa pamanīju, ka nekas no manis prasītā nav izdarīts un naudu esmu samaksājis neparko. Sazvanoties ar servisu lūdzu, lai atmaksā man naudu par nepaveiktajiem remontdarbiem, jo nekas nav izdarīts, taču darbinieks man atbildēja, ka nekas man netiks atmaksāt, jo visi darbi esot izdarīti atbilstoši maniem lūgumiem. Šoreiz protams pierādīt es neko nevaru, jo paļaujoties uz to, ka darbi ir izdarīti pat čeku nepaņēmu!!!

O Oskars1241 22.12.2016

Ko gan varu teikt par tavu situāciju - VIENMĒR vajag paņemt čeku. Es saprotu ka var nopirkt baranku paku un nepaņemt čeku, bet veicot remontdarbus automašīnai - kur prāts?!
Agrāk bij feins kantoris, varēja izdevīgi nopirkt riepu komplektus & bij prieks iegriesties, normāli čaļi strādāja, varēja uzsist klaču & pasmieties, bet tagad uztaisijuši sev "šiku" veikalu, pie kases sēž "vēsie po*ujisti" ar nopietnām sejām "strādā" laigan no atspulga spīdīgajā sienā redzams ka vienkārši sērfo internetā (dr.lv vai facebook). Riepas pirkt ir neizdevīgi jo ir pārlieku dārgas, teju jebkur ir lētākas (un pietam pa jūtamu summu).
Vienā vārdā - sabiezējuši.

M Mar 22.12.2016

Mani piejāja tur vairākas reizes tie dranķi!!!