Mriepas - Darbinieki

Darbinieku prioritāte "grādīgie". Ne pirmo reizi nākas dzirdēt un pašam redzēt, ka darbinieki pamatīgā "žvingulī" atrodas darba vietā. Arī solījumi par ātru un kvalitatīvu remontu ir vienas vienīgas pasakas. Savu auto šeit vairs nelabošu -lieka naudas un laika tērēšana.

M Maigonis112 01.10.2016

Cik noprotu draņķigs serviss ir mriepas ir Ulbroka.Sieva aizveda mašinai nomanit riepas protektors ap7-8 bij,pec meneša jaiet skate,hops protektors zem 4.Laikam bus uzmetuši citas riepas,jo mums bij savas ļoti labas riepas,laikam redzeja ka sieviete neko nerubi,apčakareja.Tas bij vispar pirmas gada.Bišk pakontrolejiet savus darbiniekus vai ir tads majiens no priekšniecibas puses čakaret klientus?!!

B Bifelis 19.10.2016

Darbinieki ir vienkārši sviests, staigā sit kanti manai draudzenei, nogribejusies

5 525 07.11.2016

Martā nopirku jaunas vasaras riepas.Jūnijā gāju TA teica,ka nākošgad neiziešu ar šīm riepām,jo riepu derīguma termiņš būs beidzies. Maksāja 380£.
Nepatīkami kaut kā,būtu pabrīdinājuši.!!!