www.sudzibas.lv Mriepas Slikts serviss

Mriepas - Slikts serviss

Vēloties iegādāties savam auto jaunas riepas, nolēmu doties uz SIA Mriepas, jo bijām saskaņojuši konkrētu summu par jaunajām riepām un to nomaiņu. Ierodoties servisā un apstiprinot norunātās izmaksas atstāju savu auto darbiniekiem. Pēc kādām 30 min darbinieki bija pabeiguši savu darbu un devos pakaļ auto. Savā steigā nepārbaudīju jauno riepu stāvokli un devos ceļā. Braukšanas laikā jutu, ka automašīnas bremzēšanas ceļš, salīdzinājumā ar vecajām riepām ir palielinājies, tāpēc nolēmu pārbaudīt jauno riepu kvalitāti citā servisā. Biju pārsteigts par "jauno" riepu kvalitāti, kas jau pēc izskata bija sliktākā stāvoklī kā iepriekšējās riepas, nemaz nerunājot par protektora dziļumu, kas bija krietni zem normas. Uzreiz zvanīju SIA Mriepu servisam, darbinieku attieksme bija neadekvāta, turklāt uz lūgumu atmaksāt man naudu par uzliktajām "jaunajām" riepām darbinieki to kategoriski atteicās darīt norādot, ka riepas bija pilnīgi jaunas. Draudot sazināties ar vadību darbinieki norādīja, ka čeks par pakalpojumu nav izsniegts un līdz ar to es nekādi nevarot pierādīt, ka šajā servisā vispār esmu pircis un mainījis riepas. Nevienam neiesaku izmantot SIA "Mriepas" pakalpojumus!!!!

Komentāri (5)

L Laine Fridriksa 28.09.2016

Arī ir bijusi negatīva atteiksme ar Mriepas pašu servisu. Viens meistars apskatas, otrs nosaka defektu, tresais pasaka , ka nevaram līdzēt.Nomarinē auto gandrīz divas dienas. Paprasa vēl naudu par apkalposanu, bet neko neizdara.. protams maksājuma kvītis pretī neiedeva.

T Trakaa37 28.09.2016

Viņiem jau tagad tas serviss saucas Mautoserviss, tie paši pelmeņi mēģina tikt citās kulītēs

T Trakaa37 28.09.2016

Tieši tā SAŠA, Vienreiz bija darīšana ar šo kantori otrreiz nevēlos, jo tā attieksme, piedzērušies servisa darbinieki, viens vispār pārpīpējies zāli vai kaut ko citu, un galvenais runas vīrs Andrejs, kurš tikai visus mierina viss būs labi vis būs labi, viņi man AUDI riepas mainīja stundu, kaut gan sākumā teica, ka varot nomainīt ātrāk kā nomainīja Mcqeen multenē. Sviests, Neizvēlaties šo servisu, protams ja ir daudz naudas, un nav ko darīt tad droši uz priekšu, bet nevienā servisā nebiju redzējusi vēl piedzērušos un sapīpējušos strādniekus

V Vovan4 29.09.2016

В сервисе Mriepas (Mautoserviss) делают халтуру. Лююди, не едьте туда! Грамотно заманивают клиентов, а их действительно много, обещая выполнить качественно и быстро. Три раза ремонтировал свою машину в этом сервисе. В первый раз машину готовили к техосмотру. Сказали, что требуется регулировка положения фар. С меня взяли деньги за регулировку, но на техосмотре мне отметили это как недостаток. Вернулся к ним, оказалось, что положение фар не регулировалось, поскольку в фарах были какие-то недостатки. На вопрос, почему деньги взяли за невыполненный ремонт лишь пожали плечами. Второй раз я приезжал в этот сервис когда колодки клинануло. Колодки (не) ремонтировали 5 дней. Когда начал звонить и требовать - зашевелились, отремонтировали. Через два месяца на техосмотре оказалось, что колодки по-прежнему клинят. В сервисе на мои претензии пояснили, что в предыдущий раз клинило по одной причине, а теперь клинят по другой причине, поэтому опять деньги потребовали деньги за ремонт. Хозяин сервиса пояснил, что во всем виноват негодяй-механик, который ремонтировал колодки, а еще виноват менеджер сервиса, который должен был контролировать. Хозяин сервиса пожаловался, что из-за такого халатного отношения к работе сотрудника и менеджера сервиса и менеджера много клиентов ушло в другие сервисы. Механик тоже уволился, поэтому спросить ему не с кого. Мне как клиенту поставил в вину то, что я не перепроверял работу работников его сервиса. Виной сервиса за некачественную работу он не посчитал. Хозяин сервиса сказал, что это моя проблема, что мне поменяли не те детали. Затем хозяин сервиса потребовал деньги "за дефектацию", иначе обещал не отдать машину. Предложение обратиться в полицию для решения спорной ситуации поменяло настроение хозяина, он согласился отдать машину.

B Bifelis 19.10.2016

Tas ir pi..ec tāds serviss nopirku pie viņiem Bridgestone riepas savam skaistajam Mercedes, bet viņi uzmontē Hankook riepas, jo nebija vairs BRIDGEESTONE, kuras biju nopircis, jo tās uzmontēja ne tam auto un vēl pa to laiku kamēr skaidrojos sit kanti manai draudzenei. Nekad nepērciet riepas MRiepas, ja nevēlaties saskarties ar stulbu attieksmi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes