www.sudzibas.lv Mriepas Nemaksā nosolītās algas uz rokas

Mriepas - Nemaksā nosolītās algas uz rokas

Labdien!! Gribēju informēt, neiet strādāt uz uzņēmumu SIA "Mautoserviss", kas atrodas Maskavas ielā 434, Rīgā tur nav nekādu sociālo garantiju, darba līgumu, iedod pēc ntajiem lūgumiem, alga kas noteikta darba līgumā ir niecīga pēc stundu darba, faktiski visu saņemam uz rokas skaidrā naudā, cipars ko nosolīja ir ļoti labs, tikai beigās kontā saņem kapeikas un to, kas uz rokas nosolīts arī netiek pilnībā pildīts. Tāpēc neticiet uzņēmuma vadībai, ja sola maksāt tik un tik, tāpat čakarē, saka sūdīgi strādā, negrib visu izmaksāt, sākumā nebija problēmas, bet tagad sāk parādīties. Ir daudz labas fīčas, bet nepilda norunāto. ja negribat bojāt savus nervus nenākat strādāt uz šo uzņēmumu, strādāju kādu laiku, un saprotu ka esmu tagad ieberzies.

G