www.sudzibas.lv Autonoma Uzņēmums kas pieviļ klientus

Autonoma - Uzņēmums kas pieviļ klientus

Sarunājām auto īri uz 09.01.2017 pulkstens 8.00. Īrere bija pieteikta 06.01.2017, pulktens 13.23. Atnāko 09.01.2017, pulkstens 7.45 un nogaidot līdz 8.15 zvanīju uz norādīto tālruni saņēmu atbildi kad darbinieks kas atbildīgs par īres auto nedaudz kavējas. Rezultātā nogaidīju līdz 8.50... Uz ko nedaudz neizgulējošais (smagas pohas) darbonis man norādīja kad noma strādā no 9.00. Uz manu jautājumu par to kad ar nomas saimnieku sarunāju uz pulkstens 8.00 , atbildēja kad par to viņam informācijas nav. Super serviss. Vis pie kājas. Sazvanoties ar vadību pulkstens 10.00 , man lika noprast rupjā formā, ja nepatīk lai meklējot citur. Viss jau būtu nekas ja cilvēks kuru bija jātransportē ( 85 gadu vecs) nebūtu pazaudējis divus pierakstus uz izmeklēšanām Gaiļezera onkoloģiskajā klīnikā. Trieciens viņam par to bija smags, jo rinda jāgaida ir divus mēnešus.????

Papildināts ilgvarsel 09.01.2017

Aotonomu sauc Pārdaugava sia