Mriepas - Bojājums

Bez liekiem komentāriem stāsts sekojošs- ieliku mašīnu remontā (nevarēju pielaist), apmēram divus mēnešus mehāniķi mēģināja atrast problēmu, protams, detaļas tika mainītas, kā zeķes, bet izmaiņu nekādu. Rezultātā, kad savu maku, auto remontam, patukšoju par pāris simtiem EUR, nolēmu, ka palīdzību meklēšu citā servisā. Čaļi mēģināja pierunāt, lai mašīnu atstāju pie viņiem ar piezīmi- mašīnu pielaidīsim, bet mēģiniet pēc iespējas ātrāk viņu pārdot kādam citam. Protams šāds ieteikums mani neapmierināja, tādēļ vērsos citā servisā. Te nu gan jāmin, ka pašam pat nebija jāuztraucas par auto nogādāšanu uz otru servisu. Mehāniķi paši visu izdarīja + manu problēmu atrisināja mazāk kā nedēļas laikā. (izrādijās elektronikas vaina).
Rezultātā redzams, kurš domā par darba rezultātu, bet kuram ir krietns zināšanu trūkums...

S skidka 09.12.2016

я извиняюсь, случайно никто не знает когда бубут скидки в атлетику?

Latviešu tautas 10.12.2016

Дай свои точные координаты - я отвечу!

iDmore 09.12.2016

Štrunts par to, ka nevarēja atrast vainu, jo elektronika parasti nav nekas patīkams, bet vairāk izbrīna šis

"mašīnu pielaidīsim, bet mēģiniet pēc iespējas ātrāk viņu pārdot kādam citam"

Diemžēl skarbā realitāte Latvijā.. Ka tikai otram nogrūst..

C critical thinker 09.12.2016

taisīt mašinu mriepas??? ārstēt zobus 'griežamzarus'?