www.sudzibas.lv Metalluznu tirgosana Krāpj cilvēkus liekot meligus sludinajumus

AtrisinātaMetalluznu tirgosana - Krāpj cilvēkus liekot meligus sludinajumus

Konkreti Vilis Zelcs no Somijas ved visadus nodzitus transporta lidzeklus un tos te Balvos pectam tirgo liekot meligus sludinajumus piemeram Pārdod smuku-nenobrauktu-sau dzētu-lolotu-ar neizsēdētu un neizsmēķētu salonu baltās krāsas Fordiņu. Mašīnai reāls nobraukums-313000km. , parastais 1, 8td dzinējs-eļļa nezūd un nedūmo, ļoti ekonomisks-5l/100km-ļ oti žirgts, brauca sieviete, salons kā jaunai mašīnai. Šipotās ziemas riepas, līdzi dodam vasaras riepu komplektu ar lietajiem diskiem. Pirms tehniskās skates 05-2016 samainītas zobsiknas, visi filtri, eļļa, bremžu kluči, kvēlsveces. Labs tehniskais stāvoklis. TA-06-2017. Noņemts no uzskaites-pārdošanai. iESPĒJAMA ziemassvētku atlaide.

https://www.ss.lv/.../transport/cars/ford/focus/pjcog.html si masina tika atvesta no Somijas un vinai ir problemas ar elektroniku bet sludinajuma par to nav nekas teikts un ta ir ar daudziem transportlidzekliem neesiet mulki neuzkeraties uz ta mela

Papildināts Modris Priedeslaipa 17.12.2016

problema tikai risinas

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Modris Priedeslaipa 17.12.2016

Problema risinas

M Modris Priedeslaipa 17.12.2016

visai vina tehnikai ir negativa energija tiku to parbaudijis

M Modris Priedeslaipa 17.12.2016

Tomeli vajag atstat ar pliku pakalu

Z zilais valis 18.12.2016

17gadīgai mašīnai ir jābūt kā jaunai bez problēmām?

A Arnis Vilks 30.12.2016

cilvēciska skaudība un viss