Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Asortiment.lv
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Karnaval.lv - neatdod ne preci, ne naudu

Novembra beigās pasūtīju mēteli, nesūtīja un nesūtīja, kaut mājas lapā norādīts 14 dienu laikā piegādā. Rakstīju e-pastu. Tad tikai janvārī ;šie pazvana, ka nepareizas adreses (paši kļūdījušies) nav piegādāts. Sūta atkal preci. Tagad jau 30.marts, pagājuši vairāk kā 4 mēneši kā prece nav saņemta. Es rakstu, rakstu, kur nauda, prece... Šodien viņi pazvana, prece man esot sūtīta, es neesot izņēmusi. Sūtīs vēlreiz. Nu piedodiet! Man to mēteli nevajag vasarā. Pieprasu naudu, bet viņi lika saprast...

R Rita 30.03.2011
Komentāri 14 Apģērbs

SIA Alfa Ltd - Paņem naudu, bet preci nepiegādā.

Veicu pasūtījumu, samaksāju un tad sākās. Solīja datumu kad piegādās, pazuda, zvanam, klausuli neceļ. Tad paceļ, neesot bijis mans izmērs, būs līdz tādam datumam. Nav, rakstam e pastus, zvanam, laikam piefiksēts numurs, klausuli vairs neceļ un uz epastu neatbild. Nepasūtiet šeit neko, jūs elementāri apčakarēs. Par zagšanu laikam nevar nosaukt, jo paši labprātīgi maksājam. Kontaktpersonas tur ir gaļina/uzvārdu nemin.

T Tudalinsh 22.03.2011
Komentāri 0 Apģērbs

Agate ozola - negodigi

Pagajusa nedela atradu sludinajumu ss.lv un velejos pirms prombrauksanas pasutit dazus sikumus(zekites, velu utt)atradu sludinajumu kur cien.Agate pardot sadas mantinas.Taka uz rigu braukt talu un neizdevigi, tapec painteresejos vai suta pa pasta stacciju.sarunajam ka jaa suutis, bet nu ar apmaksu taa ka es vinai uz kontu sutisu naudinu un vina man tad izsutis preci. Par cik sanaca brivdienaspaka man vajadziga atrak jo braucu prom, , un mums bija dazadas bankas, paludzu ka varbut es vinai...

R rita 16.03.2011

Krushturs - Apgerbs

Noperku Cubusa krushturi, majas izliekas ka pa lielu . Ar visu cheku aiznesu apmainit, pardeveja pateica, ka vinsh ir netirs . Es tachu vinu nevalkaju un ta neapmainija, starp citu daudz krushturi un vel biksites biezi metajas pa gridu . Ta mums ir .

G Gunita 16.03.2011
Komentāri 8 Apģērbs

SIA "VRUDA" veikals Majoros - Nekvalitatīvie apavi

Neiesaku iepirkties šajā veikalā, īpaši apavus - kvalitāte ļoti zema. Veikals neko atpakaļ neņem un nekādus kompromisus negrib panākt un arī komunikācijas kultūra zem "0" līmeņa. Ja negribat liekas raizes - tālāk no šī veikala.

L Liene 14.03.2011
Komentāri 1 Apģērbs

Bershka - Zābaki

Zābaki Daudz nu jau ir nepatīkamo lietu gan dzirdēts par šo unikālo veikalu! Pastāstīšu Jums savu atgadījumu. 2010. gada 31. decembrī tieši pirms Jaunā gada nodomāju, ka tomēr vēlētos sev jaunus smukus zābakus svinīgam vakaram. Aizgāju uz Alfu... Godīgi sakot nostaigāju visas kājas kamēr atradu ko smuku. Un atradu to tieši veikalā "Berška". Tiešām smuki zābaki, kā arī cena nav no lētajām - 60 LVL. Nopirku un priecīga esmu! Jauna Gada svinības uzvilku zābakus kādas 8 reizes iziet ārā PASTĀVĒT uzpīpēt...

M MMV 14.03.2011
Komentāri 4 Apģērbs

Krāpšana - krāpšana

KRĀPNIECE!!!AIJA GAILE!!!PK.150489-12802 Mīļās meitenes!gribu, lai zinat, ka ir krāpniece, kas prasa priekšapmaksu, bet preci nesūta...KRĀPNIECE!!!LŪK DATI; LV60HABA0551029544070 AIJA GAILE 150489-12802;Nesūtiet naudu, iekritīsiet kā es!!!Lūk pagaidam vēl adresīte, un zip.lv sludinājums!!! Adrese; http://foto.inbox.lv/pg55/17-02-2011 Sludinājums; http://www.zip.lv/show/?i=1567876 E-pasta adrese: [slēpt]@inbox.lv Varbūt vēl kāds apkrāptais, kopā varam iet uz policiju, rakstīt sūdzību!!!

E egii 04.03.2011
Komentāri 20 Apģērbs

Apģērbu veikals Orange - drēbes

drēbes Iegādājos blūzi melnu ar baltu apkakli un baltām mandžetēm. Protams, ka čeku izmetu, jo neredzēju vajadzību saglabāt, tikai apaviem. Prieks par jauko blūzi izzuda pirmajā mazgāšanas reizē. tā kā blūze ļoti skaista, un vispār tādas krāsainas es mazgāju ar rokām aukstā ūdenī. Ak, kāds ūdens sāka palikt melns, kā viņa krāsojās, un skatos visa mana baltā apkakle un rokas paliek skaisti pelēkas!!! Viss, nauda vējā. Domāju ka varbūt veikala vadītājs būs lojāls pret pircēju, aiznesu parādīju, un...

X xxx 01.03.2011
Komentāri 8 Apģērbs

Krāpniecība - Krapniece-AIJA GAILE

Nekad neperciet un nemainiet dreebes no AIJAS GAILES.Sludinajums bija zip.lv.Naudu sanem, bet preci neizsutiis. Neliekas ne zinas, itka nekas nebuutu noticis.E-pastus vina maina, bet dzivo vina Ludza. Neuzkeraties!

A Anda 28.02.2011

Elitas Mini Centrs - netiras drebes

Labdien esiet uzmanigi pirms perkat drebes saja veikala, 2 reizes pirku sev tur kurtku saja veikala un abas reizes drebes tur izradijas netiras, veikala apgaismojums ir loti tums un ka drebes tur ir netiras un sabrazatas, ieraudziju tikai majas kur ir labi apgaismots kaut gan drebes tur esot jaunas un labas bet ta tas nau taka esiet uzmanigi un es jums neieteiktu sada veikala iepirkties jo tas nau veikals bet cuku bedre.

G Gatis 27.02.2011
Komentāri 4 Apģērbs

Elitas Mini Centrs - Netiras drebes

Netiras drebes Veikals tirgo netiras drebes atpakal nepienem uzradot ceku, esiet uzmanigi perkot tur drebes pardevejas nekaunigas

G Gatis 27.02.2011

Elkor Plaza - Maldina pircējus

Maldina pircējus Sakarā ar akciju džinsiem -80%, veikals maldina pircējus, jo izvieto stendos džinsus ar akcijas cenu, bet pie kases džinsu cena ir bez akcijas. Kā izrādas, šiem džinsiem nav akcijas un pērc pa dārgo! Ļoti daudzām drēbēm un biksēm ir šādas viltus akcijas cenas... Patīkamu iepirkšanos ELKORā!!!

A Ansis 27.02.2011
Komentāri 2 Apģērbs

SIA „Engelitis” - nenopietns uznemums

nenopietns uznemums Loti interesanta pieeja sim uznemumam. Sakuma izrada loti lielu interesi par katru klientu, bet kad viss jau sarunats neka nav. Biroja neviena nav, kas izradas dzivoklis. Iedoto telefona numuru nevar sazvanit, bet pa netu jamekle vel citi numuri un beigas izradas kad neviens nav uz vietas un preci var dabut tikai pec paris dienam. Labi kad neparskaitiju naudu un izdomaju pats samaksat bez banku starpniecibas.Luk si ir atslega loti sliktai uznemejdarbibai. Ka var gaidit labas atsauksmes, ja tik slikti organizeta darbiba. Ja jau sita turpinas, tad si uznemuma darbiba bus loti isa!

J josefs 26.02.2011

Well looking - Krapshana

Pasútíju kleitas ménesi atpakal. Samaksáju, péc 2 nedélám atnáca prece, vienas kleitas nebija! Izlasíju pievienoto véstuli (Lūgums izvēlēties citu preci par summu 19.99 Ls.(lai gan manas kleitas vértíba bij 20.99) Kā kompensācijā par to, ka vienas preces vairs nav pārdošanā, piedāvājam izvēlēties jebkuru preci 10.00 Ls vērtībā. Ta arí tika izdaríts! Gaidíju 2 nedélas, lai gan preces ko izvéléjos bija sadalá - preces kuras ir iespejams iegáties uzreiz (piegáde 3 dienu laiká). Tika zvanít...

S Sandra 24.02.2011
Komentāri 11 Apģērbs

Bershka - nekvalitatīvas drēbes

nekvalitatīvas drēbes Jau vairākas reizes esmu vīlusies drēbēs, kuras nopirku "bershka". Nopirku vienas bikses, kurām pēc pirmās mazgāšanas atklājās, ka viņām vīles negāja taisni, bet griezās. Tā pat bija ar krekliņu, kurš griezās un ar katru mazgāšanas reizi palika ar vien mazāks. Un nesen nopirku vēl vienas bikses un sāka nākt ārā diegi no ceļa un zem ceļa.

A alise 23.02.2011

Ķīmiskā Tīrītava Gaiļezers - Сервисс,химчистка

Сдала куртку в химчистку заплатила за чистку 8, 00 Ls (дали квитанцию на 8 Ls, чек на сумму 3, 56 Ls), но это ещё ничего, когда пришла забирать мне сообщили, что надо доплатить 2 Ls "так как это польто" (куртка была до колена). В жизни туда не пойду, чистили куртку 3 дня, сервисс просто "Lukss"

ф фЕЯ 22.02.2011
Komentāri 1 Apģērbs

Veste - Naudas atgriezums

Cienijamais OTTO! Es neesmu sanemusi naudu par atgriesanas prece : Jekaterina Annenkova sutijuma N- CSL20190856 summa- 142.50 ls Atgriesana: CP019506712LV datums 11.01.2011

Gunta Kukule - Krapniece

Sitaa sieviete laikam taa izklaidejas, piesuta sev visu ko, bet apmaksat nevar.Nesutiet sai slimajai neko, jo maksasiet pastam par pakalpojumiem un ta nauda bus izmesta, paku atsutis pec menesa atpakal.Telefons vinai ari neatbild. Kukule, nav naudas-nesuuti neko, jo pastu esi apnikusi ar savam neiznemtajaam pakaam!

I Inna 18.02.2011
Komentāri 11 Apģērbs

ECCO "Galerija centrs" - pārdevēja

Šodien gadījās nelaipna pārdevēja.

D Dana 17.02.2011
Komentāri 2 Apģērbs

sia "Barliks" - ļooti nekvalitatīvi apavi par samērā augstām cenām

Jau otro gadu pēc kārtas iepērku zābakus šajā sia "Barliks" veikalā. Pēc skata tīri glīti zābaciņi. Cena ne tā zemākā no Ls 25 uz augšu. Pagājušajā gadā, kad pēc mēneša valkāšanas nokrita papēdim apakšējā daļa, kā pārdevēja to nosauca - "pasitnis", nodomāju, ka nepaveicās, taču pēc šī gada pirkuma atkārtojās tas pats, turklāt apavi tika valkāti tikai pāris nedēļas. Pārdevēja noteica, ka pati vainīga, jo 3 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas nebiju nomainīju šo tā saucamo "pasitni". Tiešām nebiju...

S sanita 15.02.2011