www.sudzibas.lv Humana Latvia apkalpošana veikalā

Humana - apkalpošana veikalā

Esmu neapmierināta ar apkalpošanu veikalā Humana Anniņmuižas bulvārī 49 a.Ir pārkāptas cilvēktiesības -pircēji tiek novēroti pielaikošanas kabīnēs,jo nejauši dzirdēju kā viena pārdevēja atstāsta otrai,ko pircēja darījusi kabīnē.Tā bija melnmatainā pārdevēja,kura skraida iekšā,ārā pa durvīm blakus apavu plauktam-novēro kamerā pircējas. Kā nav kauns uzstādīt kameras kabīnēs!Pielaikošanas kabīņu aizkari ir caurspīdīgi-gaidot rindā uz kabīni, var redzēt pircēju ģērbšanos(kā rengenā).Šīs ir lētās preces ar defektiem un tāda nekaunība no veikala darbinieku puses!Jau otrs pārkāpums!Nevienā jauno preču veikalā nekas tāds nenotiek.Preces var apmainīt,bet šeit nevar.Ko darīt,ja veikala apgaismojumā nepamana traipu?Vienu džemperi izmetu,jo veikaļā nepamanīju traipu.Otru nevarēju nēsāt,jo, pēc izmazgāšanas, oda pēc jūras aļģēm.Vai tiek pārbaudītas pārdevējas,vai viņas nepanēsā ,piem.,jaciņu un neliek atpakaļ pārdošanā.Redzēju nejauši pārdevējai mugurā jaciņu un pēc neilga laika jaciņa bija izlikta pārdošanā.Ceru, ka uzņēmuma administrācija pārbaudīs ,kāda ir atmosfēra veikalā,nejēdzības likvidēs un melnmataino pārdevēju atlaidīs.Citos Humanas veikalos neesmu bijusi un nezinu,kā ir citur.

I

Ausainītis 20.04.2012

Interesanti! Džemperis pēc jūras aļģēm var ost vienīgi tad, ja ir bijis mugurā slīkonim!

K Krīze 20.04.2012

:D Ar galvu doma!!!Kur tu iepercies, tas taks humpalas nevis jauno precu veikals.Logiski ka drebes bus ar defektiem, tev tak veikala nemaina tamponus lietotus :D, ko tad tu gaidi no humpalam.Un starpcitu tur taks formas vinjam ir, ka vinas var nesat NEFORMU? :D
A ko tu mīz ka tevi vēro, laikam kko nospert gribēji, tāpatvien jau nevaktē :D
MAximā jau ari video ir ģērbtuvēs :D

P poga 22.04.2012

Tad nav ko iet humpalās! Iepērcies normālā veikalā, tad arī varēsi par traipiem sūdzēties!Cilvēktiesības viņai pārkāptas! Dura!

R regiiina39 12.09.2012

Visos veikalos arzemees driikst ar skrituleneem braukt tapat ar bernu ratiniem un mazie berni ar maziem velosipediem un nekadas problemas. Neesmu dzirdejusi ka Humana veikala nedrikst ar skrituliem iebraukt.Tie kas nekur nav bijusi tie veel no stagnacijas nav izliidusi tadel neko nezin kas ir citaas valstiis.Caka iela 70 kadeiz stradaja tada pardeveja SVETA .Rupja neaudzinaata iedomiiga un muzdien problemas ar naudu atlikuma izdosanu .Vienmer jaskaita liidz naudina bija jo vienmer izdos mazaak un tad tik atvainojaas un ceku nekad nelika maisinaa liidz.Riebejas pie vinas iepirkties. Tagad vinu vairs neredzu laikam beidzot nokeera netiiro darbinieci.Es te vienmeer ieperkos un tiesam noperku letas un labas dreebes.Paldies visiem Humanas prieksniekiem vismaz latvija cilveki apgerpti.Miilie Humanas prieksnieki gribu Jums silti ieteikt ne tikai stingri tureet pardeveejas bet arii parbaudiit veikala vaditaajas nav vinas tik tiiras uz roku kaa jums liekaas.Mana pazina tad kad dzeram kopaa snabi ko tikai nedabunam zinaat no veikala vaditajam ka izradaas vinaam savs biznes Humana

P pebla9 01.02.2013

Tagad taa Sveta ir veikala vadiitaaja. Bet nu atieksme ir shausminsha winjai./.