Elkor Plaza - Viltojums

Decebrī, akcijas laikā iegādājos Guess un Levi džinsas Elkorā. Protams attiecīgi brendam arī samaksāju. Nepagāja ne 3 mēneši kā bikses starp kājām izdila un izplīsa. Pieminēšu, ka manā garderobē ir ~10 citas bikses tai skaitā.

Aiznesu un pieteicu maiņu vai naudas atgriešanu. Un protams atbildē saņēmu aizrādījumu, ka pats esmu radījis šos bojājums un mana prasība tiek noraidīta.

Sanāk tā: Elkor pārdod tirgus varianta bikses ar skaļiem brendiem, kvalitāte nekāda, cena debešos un atbildība viņiem par to nekāda nav. Secinu, ka viņu tirgotā prece nemaz caur Guess un Levi ražotnēm nav gājusi, bet gan ir apzināti pasūtīts viltojums.

Mani jau iepriekš brīdināja - nepērc tur - IEGRĀBSIES. Tagad varu brīdināt arī katru ikvienu no jums. Izvēlieties citus veikalus. Elkorā tirgo viltojumus un pēc tam tos nemaina ne pret jauniem, ne atgriež naudu.

PTAC būs ko paņemties.

L Lāčplēsis 17.04.2012

Beidz rīt tik daudz, tad taukainās ciskas nestrīķēsies viena pret otru un bikses neizdils!

J Jānis Ozols 17.04.2012

Ja tev ir 10 džinsi mājās, kāpēc tad vēl vajag 11-os? Man ir vieni un ar tiem pietiek uz gadu.

T traljivalji 19.05.2012

ha ha ha...dazhreiz liekas, ka cilveekiem nav galiigi ko dariit kaa tikai suudziibas rakstiit...ak Dievs, man arii izdilst bikses...pa 100 latiem pirktaas izdilst tik pat aatri kaa pa 20 latiem pirktaas...