Nike factory Store - Maldināšana

Saņēmu pastkastē Origo reklāmu ar atlaižu kuponu. Uz kupona rakstīts:
NIKE FACTORY STORE
-50% jebkurai precei (kupons derīgs vienam pirkumam ar neierobežotu preču skaitu)
Derīgs 03.04.2012-06.05.2012.
Devos uz šo veikalu, izvēlējos preci. Vecā cena - 80 Ls, jaunā cena - 40 Ls. Pārdod pa jauno cenu, protams. Pie kases iedevu kuponu un pajautāju, vai tad ar kuponu cena ir 20 Ls? Man atbildēja - cena ir 40 Ls, atlaide attiecās uz VECO cenu, tātad, sanāk nekādas atlaides nav un nevar būt. Dārgie draugi, cena precei var būt 1 un tikai VIENA. Tā ir pircēju maldināšana, iedot kuponu ar atlaidi 50%, bet atlaidi neiedot. Pie tam cenas ir pilnīgi neadekvātas par neizpārdotu preci, kuru attīstītākās valstīs utilizē, nevis pārdod.
Iesaku neiepirkties NIKE tā saucamos outletos, jo tāda attieksme un tādas cenas ir necieņa pret pircējiem.

I

A aga 17.04.2012

Kuponi nekad neattiecas uz precēm, kurām ir atlaides. Paskaties uz kupona, vai tas kkur nav rakstīts ar mikroskopiskiem burtiem, vai pašā veikalā kkur pie kases, ka atlaides nesummējas. Varēji pirkt preci, kurai nav atlaides un tad tu dabūtu kupona atlaidi.

I igkons 17.04.2012

Jūsu domu sapratu, ir daži BET.
Outletā pilnīgi visas preces ir ar atlaidēm no sākumcenas. Tāda arī ir šādu veikalu būtība.
Uz kupona nekādas info par izņēmumu precēm ar atlaidēm nav. Otrajā pusē ir attēls.
Un, kā es jau teicu, cena var būt tikai viena.
Viss pārējais ir Latvijas tirgotāju fantāzijas produkti: pareklamēt, ieinteresēt un pie kases teikt ka tu, pircēj, visu nepareizi saprati.
Tā kā tā ir tīrākā veida krāpšana.

S spade 21.05.2012

atlaides ir jau visām precēm visu laiku, daudzām arī tie paši 50%. bet uz kupona rakstīts, ka ar kuponu 50% atlaide ir jebkurai precei. kas tur nesaprotams? :D
jūs gribat, lai veikals akcijas dēļ strādā ar zaudējumiem?

I igkons 22.05.2012

Spade, AIZVER MUTI!