www.w-l.lv (Well looking) - Kārtējā krāpšana

Vēlos brīdināt no savas puses par ļoti nepatīkamu "atgadījumu". pirms mēneša iegādājos drēbes,samaksāju uzreiz,pēc 3 nedēļām nekā nav,rakstu e-pastus atbildes nav. Zvanot man atbildēja,ka paskatīsies kas tur ir ar manu pasūtījumu.
Rezultātā uz e-pastu paziņo,ka notikusi kārtējā mistika (pirmo reizi firmas vēsturē),ka drēbes uz pasūtījuma dienu bija,tagad nav,protams neviens man par to paziņot nevarēja bija jāgaida 3 nedēļas. Piedāvāja pasūtīt jaunas drēbes un dāvanu pa 9.99..tā arī izdarīju.
Nu jau atkal tas pats e-pasti paliek neatbildēti,zvanus neceļ. Uzrakstīju ka naudu gaidu 3 dienu laikā savā kontā,atbildēja "Labi".
Šobrīd atkal klusums izliekas par beigtām pelēm. Tā es savu naudu neesmu atguvusi.

A Andrew 28.04.2012

Так заказывайте в тех интернет-магазинах, где не требуют предоплат и нужно платить при получении! Такие магазины есть у нас!