www.sudzibas.lv Bershka Nekvalitatīvs apģērbs

Bershka - Nekvalitatīvs apģērbs

Pirms mēneša tika nopirktas bikses, kuras pēc nedēļas saplīsa, tomēr arī man nebija čekas (samaksāts tika ar kredītkarti). Veikala darbinieki iedeva man menedžera numuru. Es piezvanīju, man pateica, ka varbūt būs iespējams samainīt bikses pret tādam pašām. Teica, ka dienas laikā man piezvanīs veikala Direktore, tomēr viņa nepiezvanīja! Es pagaidīju 2 dienas un tad piezvanīju atkal menedžerei, menedžere pateica, ka direktore piezvanīs šīs dienas laikā, vai arī viņa pati pārzvanīs pēc 10 minūtēm. Pagāja 2 stundas un man neviens nepiezvanīja. Es zvanīju atkal menedžerei, viņa vienkārši nepacēla klausuli. Pagāja 3 dienas, es zvanīju atkal menedžerei. Viņa pateica, es neko nevaru darīt, ka direktore ir aizņemta un viņai nav laika piezvanīt. Kad es pieprasīju direktores numuru, man atbildēja :" Man nav tiesības Jums dot direktores numuru!", kas par muļķībām? Attieksme vienkārši ir fascinējoša!!!!

D dace77 15.05.2012

bez ceka neviens neko neatgriezis vajag cekus saglabat.

G Gastronoms 16.05.2012

Arī ar karti maksājot tiek izsniegts čeks :) Vismaz nākamreiz zināsi ka apņēmības pilnam ar biksēm un čeku jāstāv pie kases tik ilgi, kamēr tiks sarakstīts naudas atgriešanas vai maiņas līgums. Visiem apģērbiem labos veikalos ir ja nemaldos 2 gadu garantija.

B bubu82 19.05.2012

kas tad tas par labu veikalu :D tāds pats kā terranova, jennyfer un visas pārējās tirgus lupatas!

M mithal 12.01.2014

nopirku bershka mēteli pēc 2 ned visa odere saplīsusi, apmainija uz jaunu, jaunajam tas pats. pēc tam apmainīju uz citu mēteli atkal jau citi defekti un atkal jau jāiet mainīt, maksāja 60LS, kas tā par kvalitāti? liekās ka nopirku par 20ls. drausmīgi!

E eevy 24.05.2014

Apģērbu kvalitāte daudzos veikalos ir nožēlojama. Ir nācies izmest pat tikai pāris reizes uzviltas lietas. Iesaku pievērst uzmanību auduma sastavam, ja ir vairāk par 30 % poliesters vai cita sintētika, neko labu nevarat gaidīt. Bet tāpat var iegrābties uz dabīgajām šķiedrām, ja audums pirms šūsanas nav izgājis visus apstrādes procesus. Interesanti vai ar likumu ir notekts apģērba derīguma termiņš.

Ausainītis 24.05.2014

Tas viss ir štrunts, reiz tirgū nopirku krutas bikses darbam?nu un?izjuka pirmajā dienā, vispirms raiferis, pēc tam sapuvušie diegi pautu apkaimē!