IMA serviss - Apkalpošana

Vēlējos izmantot savu Zizu iegādāto kuponu ziemas mēteļa tīrīšanai. Termiņš uz kupona 9.aprīlis. Termiņa sākuma periodā vēl bija vēss un mēteli bija jāizmanto.
Zvanīju 4.aprīļa pēcpusdienā vairākas reizes, lai noskaidrotu, kad vēl varu nodot mēteli, bet klausule netika pacelta. Zvanīju arī nākošā dienā, sestdien aizbraucu noskaidrot situāciju, bet pieņemšanas punkts bija slēgts (pie durvīm sastapu vēl dažus tādus pašas noskumušos).
Zvanīju 10.aprīlī - saņēmu negatīvu, nelaipnu un noraidošu attieksmi.
Iestādes vadība netur par vajadzīgu palīdzēt cilvēkiem (ņemot vērā viņu neērti izvēlēto laiku, bet varbūt tas ir viltīgs triks?), bet saņemt naudu (kaut arī daļēju) no kupona iegādes - tas gan ir ērti un arī viena diena ārpus pēdējā datuma - tas ir par sarežģītu.
Palikusi ārkārtīgi negatīva, nepatīkama sajūta un zināms rūgtums (tādi nu mēs nesaprotoši, nepretīmnākoši un nelaipni līdztautieši esam). Skaidrs ir viens, stāstot saviem draugiem (kuru man nav mazums) par šo tīrītavu nebūs neviena laba vārda, kur nu vēl kādreiz saistīties ar šo ārkārtīgi nelaipno iestādi.

Sardele 10.04.2012

Par to Zizu.lv vispār ir radies priekšstats kā par vietu, kurā savākušies visi centrālie lohotronščiki. Patērētāju tiesību aizardzības centrs pēc viņiem jau sen raud manuprāt.

K karlis88 11.04.2012

Nejau ZIZU.lv ir vaina, bet gan IMA serviss, Sliktākā tīrītava Latvijā, un ļoti nelaipns personāls! Labāk ar maksāt vairāk un saņemt normālu kvalitāti!

T Troyanda 11.04.2012

А я очень довольна услугами IMA servis, пользуюсь уже 3-ий раз, с купонами Zizu.
Чистят идеально, в срок, все выглажено и упаковано, относятся очень приветливо.

Arī mani IMA servisā apkalpoja nelaipni.
Skumji, - atnācu ar labu garastāvokli, priecīga, bet pieņēmēja ar visu savu būtību izrādīja, ka es te neesmu gaidīta un darba viņai bez mana mēteļa gana daudz, manuprāt, arī kolektīvā tur īstas saprašānās nav.
Tas nu tā no malas izskatās.

T taisnibas balss 08.10.2013

Aiznesu tur iztīrīt savu ziemas dūnu jaku, rezultātā pēc IMA serviss tīrīšanas, viņi man atdeva atpakaļ šo pašu jaku, bet ar pilnībā saplēstām piedruknēm un teica, ka jakai jau tā esot bijis 70 % nolietojums, kas ir pilnīgākās muļķības, un atbildību par bojājumiem neuzņemšoties. Runājoties vēl ar pāris cilvēkiem, sapratu, ka viņiem ir gadījies līdzīgi.

NEIESAKU JUMS NEST TĪRĪT SAVU APĢĒRBU UZ SIA IMA SERVISS CĒSU IELĀ !!!