www.sudzibas.lv veikals Dessert, t/c Spice dārgi apavi ar ļoti zemu kvalitāti

veikals Dessert, t/c Spice - dārgi apavi ar ļoti zemu kvalitāti

Labdien, vēlos Jūs pabrīdināt, par apavu veikalu DESSERT, kas atrodas tirdzniecības centrā SPICE, kā izrādījās iegādājoties dārgus apavus ar ļoti zemu kvalitati. Griežoties veikalā, lai atgrieztu apavus, no sākuma saņemu ļoti nekoretu un pazemojošu attieksi no pārdevējas puses, vēlāk pustotra mēneša garumā tiku mānīta, par to ka apavi ir iesniegti ekspertīze, personīgi to pārbaudot izrādījās, ka nevienā no sertificētām ekspertīzēm mani apavi netika iesniegti. Pēc rakstiska iesnieguma t/c SPICE vadībai man izdevās saņemt savus apavus atpakaļ un iesniegt tos ekspertīzei. Un pat pēc ekspertīzes, kas ir par labu man, naudas līdzekļus par apaviem man nav izdevies saņemt atpakaļ. Ja nu izlemjat iegādāties šajā veikalā apavus, atceraties, ka šī veikala apaviem GARANTIJAS NAV.

K

L liiga 16.08.2012

Arī es saskāros ar līdzīgu gadījumu! Par samērā augstu cenu iegādājos apavus, kuri nenokalpoja pat divus mēnešus. Attieksme pret klientiem ir ārkārtīgi nekorekta, tādēļ kompromisa panākšana ir neiespējama. Nevienam neieteiktu iegādāties tik nekvalitatīvus apavus, jo tā ir pazaudēta nauda un pamatīgs negatīvo emociju lādiņš.