www.sudzibas.lv G.SIDRABIŅŠ ziemas zābaki slikta kvalitāte un attieksme

G.SIDRABIŅŠ ziemas zābaki - slikta kvalitāte un attieksme

Apavu veikalā SIA "G.SIDRABIŅŠ" 2010. gadā decembrī, nopirku ziemas zābakus, par 80 Ls. Pārdevēja apgalvoja, ka zābaki ir kvalitatīvi daļēji no ādas un daļēji no zamšādas. Valkāju zābakus sezonas laikā un 2011. gada beigās pamanīju, ka zamšāda pie zoles ir saplīsusi abiem zābakiem. Vērsos veikalā ar prasījuma pieteikumu apmainīt apavus, bet SIA "G.SIDRABIŅŠ" valdes locekle G.Serebrennika attteicās apmainīt apavus, jo redziet tiem ir veikts remonts (mainīti papēžu pasitņi) un pamatoja to ar LR likumdošanu. Kad lūdzu precīzi norādīt LR likumu, atbildi nesaņēmu. Sazvanīt telefoniski (visi veikala telefoni nedarbojās), vai satikt personiski valdes locekli nebija iespējams.
Vērsos PTAC ar sūdzību, un tikai tad veikals atzina, ka apavi ir nekvalitatīvi. Bet ar to nebija gana, jo veikals paziņoja, ka zābakiem ir 60% nolietojums un es tos valkāju pusotra gada. Kad mēģināju atrisināt jautājumu telefoniski (pati locekle piezvanīja), nekas nesanāca, jo valdes locekle runāja rupji un pacēltā tonī, nemaz neuzklausot manus paskaidrojumus, ka zābakus nevar valkāt visu gadu katru dienu un tāda nolietojuma zābakiem nav. Beigās klausili vispār nometa un saruna beidzās. Tagad mēģinu risināt visu rakstiski. Attieksme no veikala puses briesmīga, atrisināt radušos situāciju mierīgi negrib.

P

N Natalija 16.03.2015

Практически та же самая ситуация произошла у меня в этом году. По сколько с маленьким ребенком не очень удобно ездить в центр и выбирать обувь, на бегу у них купила зимние сапоги. Танкетка испортилась через 2 недели из-за чего травмировала ногу. Танкетка просто скукожилась как обгоревшая резина(сравнение), Как вылечила ногу, пошла возвращать деньги(а продавец убеждала что это кожа). А мне в ответ "пишите заявление". Я написала. В итоге получаю ответ что у меня не сделана профилактика. А сапогам 2 недели... Вот Провожу дальше с ними волокиту. Рада что нашла этот отзыв, буду знать хоть как с ними вести. Люди не ходите туда!!!