Meklēšanas rezultāti
Proffit - Krāpšana (Sūdzība)
Agrāk esam pirkuši šajā internet veikalā preces, un problēmu ne bija. Bet šoreiz, pasūtot 2 gab 12tb diskus (summa 509 eur) , secinājām ka ir nomainījusies juridiskā persona kas tirgo zem veikala nosaukuma.
Tas gan regulāri notiek ar interneta veikaliem. Tomēr izrādījās, ka šie ir krāpnieki. Bija solītā piegāde 10 dienu laikā pēc apmaksas, kas nenotika, nekas netika arī paziņots par kavējumu.
Kad pajautājam kur prece, atbildēja ka piegāde kavējās.
Kad pagāja gandrīz 2 Mēneši, tā pat dabūjam...
Hansatraining - Slikts serviss (Sūdzība)
Grāmatvedības kursu laikā mācīja krāpties, saprotot, ka man tas neder, ka es nevarētu strādāt tādā profesijā, lūdzu atgriezt samaksāto naudu (ap 300€) uz ko man atbildēja, ka varot piedāvāt citus kursus, mīļā miera labad piekritu, bet jau gaidu piedāvājumu 3gadus. Un naudiņu arī neesmu redzējusi.
Pellet 4Energia SIA - Visatļautība (Sūdzība)
Kā redzams bildēs, izbraucot no SIA "Pellet 4Energia" viņu pašu vai piegādātāju transports "nocūkojis" ceļu, un neviens nedomā notīrīt! Pieminēšu ka šāds skats paveras ne pirmo reizi!
Tāpat regulāri baļķvedēji apstājas zīmes zonā "Stāvēt aizliegts", kā rezultātā citiem autovadītājiem jāpārkāpj ceļa satiksmes noteikumi, lai apbrauktu baļķvedējus!
AtrisinātaSenukai - Neatgriež naudu! (Sūdzība)
Sveiki! Pasūtiju 27. Septembrī putekļsūcēju nr. E00152155. Pasūtījums atvests 30. Septrmbrī, apmaksāju saņemot kurjeram. Atverot kasti konstatēju ka nav viss kam jābūt. Rakstiju e-pastu, bet atbildes nebija. Tad 7. Oktobrī vedu preci uz cēsu veikalu nodot, lai saņemtu savu naudiņu atpakaļ. Vel līdz šim brīdim nav nekādu ziņu ne naudas!
Sociālais pabalsts - Maksājums nav laikā (Sūdzība)
Veikt manu pieteikumu uzskatīt, ka jau vairākas reizes es saņemu sociālos pabalstus, nevis laikā un ar kavēšanos . Un tas ir tikai daudzās vietās pilsētā, kur es dzīvoju savukārt akls aci un nevēlos dzirdēt neko par manu paziņojumus. Viņi nedomā, ka viņiem ar to būtu jātiek galā. Denis
Jānis Filipsons - Starpnieks (Sūdzība)
Uzmanieties no Jāņa! Runā jauki un apsola augstas Cenas par cirsmām, noniecina citus uzņēmumus un konkurentus, braukā pa mājām un stāsta ka cērt mežus blakām! ! Bet vēlāk izrādās, ka cirsmas pārdod tālāk par stipri lielākām naudām!... Uzmanāmies visi!
Cloudhosting.lv - Slikta klientu apkalpošana (Sūdzība)
Zvanot uz uzņemuma kontakttalruni ar nodomu izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus man norauj visu kredītu. Kas mūsdienās tā rīkojas pret savu potenciālo klientu? Neskaitot to ka saruna pārtrūka pusceļā atpakaļ zvanu tā arī neesmu sagaidījis. Ja tāds ir viņu biznesa modelis nopelnīt no potenciāliem un, vai neapmierinātiem klientiem izmantojot saziņas veidu. Tad ceru ka visi šādu scameru uzņēmumi ar laiku izmirs. Tas tak galīgi nav nopietni.
Hesburger - Slikts serviss (Sūdzība)
Slikta apkalposana, dzērienam salmiņi begušies, pārdevējs nevar tekoši runāt valsts valodā, pasūtītā vistas tortilja sastāvi no 50% halapenjo pipariem un ir neēdama. Lūdzu stingrāk izvērtēt savus darbiniekus un apkalpošnas kvalitāti. Pēc ši incidenta esat zaudejuši klientu, jo turpmāk izvēlēšos mcdonalds dēļ kvalitatīvākas apkalpošanas un prof. Jomas
Pasta Stacija - Preču bojāšana (Sūdzība)
Diezgan bieži izmantoju Latvijas pasta stacijas pakalpojumu, bet pēdējais atgadījums man lika apdomāt šī servisa izmantošanu. Lieta tāda ka sūtīju ļoti labi sapakotus sūtījumus, divās kārtās sapakotus + vēl notinu ar rūpniecisko izolācijas lenti kur nu nekādi viņu bez asu priekšmetu izmantošanas nevar atraut vienu no otra, viss diezgan hermētiski noslēgts. Iepakojumi paši par sevi stingri. Paiet laiks un ne ziņu ne miņu kādu laiku, līdz klients nesāk interesēties, viņam pasta stacija nesniedz...
Roņi Rd lukturiem.lv - Mānīšanās (Sūdzība)
Sveiki, ļoti nepatīkama situācija... Man saskrāpēja dzīli vienu no diviem Stikliņiem, pie tam tik traki, ka pilnībā acīs krīt... Bet es biju vedis bez skrāpējumiem. Kad braucu pakaļ, mēģināja man ieskaidrot, ka tas ir normāli, un ka tas jau ir bijis, kad es atvedu to.. Bet kur var tā čakarēt, kas mēs klienti esam idioti? Neredzam kādā stāvoklī atvedam lukturus? Vairs nekur neko nevar normāli ar atbildību satīsit. Bet naudiņu panēm pa pilno klapi... Ja sataisa, tad kko citu sabojā un ka tik bulšitu iesmērērt. Tas ir ppc vnk...
Proffit - Krāpšana (Sūdzība)
Proffit.lv ir krāpniek ar piramīdas shēmu. Kā jau visi kas te raksta. Naudu samaksā un preces piegāde tiek pārcelta no viena datuma uz otru. ir 100 dažādas atrunas, prece ir noliktavā, bet adresi lai tai aizbrauktu pakaļ nesaka. Arī personas klientu servisā savus vārdus neatklāj.
Nezinu vai nauda par preci tiks atgriezta, lūdzu nepērciet preci šajā veikalā!
Cik zinu šim krāpnieku uzņēmumam ir vairākas mājaslapas viena notām vēl ir ši -
https://korbotex.lv
bet ir vēl dažas citas.
Vai naudu atgriezis atpakaļ nezinu, bet iesniegumu PATC un Policijai un VID noteikti rakstīšu.
Bite - Slikts serviss (Sūdzība)
Biju iedevusi samsung telefonu uz remontu. Bija uzkāries. Neko nesataisīja, es pat domāju, ka nemēģināja taisīt. Tikai prasīja par remontu 180€. Es atteicos. Telefonu restartēju ar trīs pogu kombināciju, un viss ir kārtībā! Darbojas. Domāju, ka gribēja izskāst naudiņu!
Forevers - Svaru atšķirība (Sūdzība)
Nopirku šodien Skrundā iepakojumu ar vistu, svars netto uz iepakojuma viens uz čeka pārdevēja ir iz situsi citu, smuka naudiņa Salasās ja no katra pircēja pa 4-8 grami, vai vairāk pieliek klāt, mani apkalpoja pārdevēja Laila.
Ramrolf_lv SIA - Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem. (Sūdzība)
Nepieņemiet darba piedāvājumus no šīs personas: Gatis Trūps, ja piedāvā darbu jebkurā uzņēmumā vai,SIA ’’Ramrolf_Lv” reģ. Nr. 40103822484, juridiskā adrese: Rīga, Salaspils iela, 6 k-3-24, lv-1057. Biroja adrese: Rīga, ķengaraga iela 1a, lv-1063. Gatis trūps, tel. +371 26690086, ofis+371 65511555. Attieksme pret darbiniekiem šajā uzņēmumā ir zem visas kritikas. Solīs jums 1000 eiro algu uz rokām, bet noformēs uz minimālo algu un pārējo saņemsiet aploksnē, 1000 eiro jūs neredzēsiet, aploksnē...
Proline.lv / Signe.lv internetveikals - Slikts serviss (Sūdzība)
Pasūtīju preci. Lūdzu šo kantori man piezvanīt, lai precizētu info par pašu preci. Pagāja 1 diena - nezvana. Otrā deinā zvanu - šiem izslēgts telefons (proline.lv) , bet tā ka šiem ir otrs veikals ar signe.lv zīmolu - zvanu tur, bet-klusums trešajā dienā kāda tjolka zvana no proline.lv un Saka ka var pasūtīt, prece būs pēc nedēļas (18. Septembrī - nju ok, kaut rakstīts mājaslapā noradīts datums 14. Septembris! "ņu jā, mnūsu sistēma nezin, ka ir brīvdienas, tāpēc rakstīts 14. Datums" - Saka...
Einšteins autoskola - Krāpšana, nolaidības dēļ tērē cilvēku laiku (Sūdzība)
Šovasar apmeklēju B kategorijas kursu ar 324. Kursu. Dažādu apstākļu dēļ sanāca nokavēt 3 nodarbības. It kā taču nekas, ir iespēja bez stresa atstrādāt, pareizi?
Nē, nē gluži. No sākuma Atstrādāju pirmo iekavēto nodarbību (neatceros, kura tā konkrēti bija pēc kārtas numura) , vēlāk gribēju pieteikties, lai atstrādātu otro. Tad sākās pirmās problēmas, jo redz, datubāzē nerādās nodarbības №1 atstrādā. Kad teicu, ka man ir apmaksāts rēķins ar saglabātu maksājuma uzdevumu un kā es pavisam...
Cido - Stundu zagšana un piemaksu zagšana! (Sūdzība)
Sveicināti! Ka jau kartējo reizi cido uzņēmuma notiek zagšana.. Atnāca uz jauns Ulda Simjonova aizstāves... Tas ir Reinis. Ka jau parasti notie strādniekiem samazina algas.. Un pat paris menešiem brauc jau ar jauno bmv... , tad var redzet kur tā naudiņa paliek ko tas reinis abzog... Es stradaju uz exportu krausanu un saņemu minimālo... Jo parējo nozaga Reinis mums...
Atrisināta1a.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana (Sūdzība)
Biju pasūtījis boileri, samaksāju, bet pie preces saņemšanas mēģināja "iesmērēt" citu modeli. Protams atteicos, sastādījām aktu par atgriešanu. Naudu tūlīt nevarot atdot, bet 14 dienu laikā būšot pārskaitīta. Protams nekas tāds nenotika. Zvanot uz klientu centru Saka, ka informācija nodota, lai gaidot zvanu. Tāpat kā ar naudu - nesagaidīju. Uzrakstīju uz e-pastu, kur aprakstīju situāciju un pievienoju visus dokumentus, norādīju kontu un vārdu, uzvārdu kur pārskaitīt naudu. Saņēmu atbildi lai...
Jūlija Zdanova - Krāpšana (Sūdzība)
Labdien. Jauna dzīvokļa meklējumos ss.com skatījāmies labākos piedāvājumus, kuri mums patiktu, ieraudzījām, ļoti koptu, gaišu, skaistu 1-istabas dzīvokli Vaidavas ielā 10, uzrakstīju izīrētājam īsziņu vai vēl pieejams? Uz ko saņēmu atbildi, lai uzrakstu whatsapp, uzrakstīju man atbildēja ar garu tekstu kurā jau viss pastāstīts par dzīvokli (visu paskaidrojot ka daudziem interesē un tāpēc uzreiz visu paskaidro, lai neaizkavētu savu un manu laiku) , tālāk jautāju kad var apskatīt, izīrētāja Saka...
Attēls R - Slikts serviss un dārgi (Sūdzība)
1. + Noformējot pasūtījumu viss ir ok, konsultanti bija laipni un izpalīdzīgi (biju konsultēties abās ēkās par dažādām precēm) ; 2. - Bet pārējais ir zemā kvalitātē. Pirmkart, neinformē, kad pasūtījums ir gatavs un vai var braukt tam pakaļ - respektīvi tā ir tikai pašā problēma - interesējies un zvani pats. Otkārt, ļoti slikta (es pat teiktu - nožēlojama) apkalpošana pie preces izsniegšanas. Nelaipna kasiere, kura vēl arī nejēdz, kur kas atrodas - nosūtīja pēc precēm uz nepareizo noliktavu...