www.sudzibas.lv Attēls R Slikts serviss un dārgi

Attēls R - Slikts serviss un dārgi

1. + Noformējot pasūtījumu viss ir ok, konsultanti bija laipni un izpalīdzīgi (biju konsultēties abās ēkās par dažādām precēm) ;
2. - Bet pārējais ir zemā kvalitātē. Pirmkart, neinformē, kad pasūtījums ir gatavs un vai var braukt tam pakaļ - respektīvi tā ir tikai pašā problēma - interesējies un zvani pats. Otkārt, ļoti slikta (es pat teiktu - nožēlojama) apkalpošana pie preces izsniegšanas. Nelaipna kasiere, kura vēl arī nejēdz, kur kas atrodas - nosūtīja pēc precēm uz nepareizo noliktavu. Pašā noliktavā neviena nav, pašām jāizdomā kur un pie kā griezties (preces izsniedzēji sēž noliktavas dziļumā un pat nedomā pie tevis pienākt) .
3. + sortiments ir plašs un uz vietas var apskatīt paraugus, kas ir ļoti labi.
4. - Cenas ir augstas - par to pašu preci (ar visu attēls r 10% atlaidi) , piemērām, kubeks.lv (atrodas pie Rīga Plaza) jāsamaksā par 25% mazāk.

Rezumējot, kopumā biju diezgan pastāvīgs klients attēls r, bet tagad esmu vīlies un turpmāk griezīšos citur.

J