www.sudzibas.lv Ramrolf_lv SIA Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem.

Ramrolf_lv SIA - Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem.

Nepieņemiet darba piedāvājumus no šīs personas: Gatis Trūps, ja piedāvā darbu jebkurā uzņēmumā vai,SIA ’’Ramrolf_Lv” reģ. Nr. 40103822484, juridiskā adrese: Rīga, Salaspils iela, 6 k-3-24, lv-1057. Biroja adrese: Rīga, ķengaraga iela 1a, lv-1063. Gatis trūps, tel. +371 26690086, ofis+371 65511555.
Attieksme pret darbiniekiem šajā uzņēmumā ir zem visas kritikas. Solīs jums 1000 eiro algu uz rokām, bet noformēs uz minimālo algu un pārējo saņemsiet aploksnē, 1000 eiro jūs neredzēsiet, aploksnē 100-150 eiro. Katru mēnesi jums solīs izmaksāt iztrūkstošo algu nākamajā kalendārajā mēnesī. Argumentēs, ka investori no Krievijas nedod naudu, neizpildījām mēneša plānu. Un tā no viena mēneša uz otru mēnesi. Uzņēmumā ir vienīgā valdes locekle - viņa sieva Olga Trūpa! Viņš slēpjas aiz viņas muguras, neuztveriet olgu kā neatkarīgu, lemt spējīgu personu. Olga dara to, ko pavēl vīrs. Ar naudas ieturēšanu un neizmaksāšanu kļūsiet par situācijas ķīlnieku. Piemēros nepamatotas sodu sankcijas pēc noskaņojuma. Piedāvā strādāt arī bez darba līguma, argumentēs, ka firmai jāmaksā lieli nodokļi par katru darbinieku. Centīsies izvilkt kādu privātu informāciju no jums, lai vēlāk varētu ņirgāties un pakļaut jūs. Tāpat rupji pārkāpj pieklājības normas un lieto necenzētu leksiku, komunicējot ar darbiniekiem. Viņš nekad neizmaksās jūsu nopelnīto naudu pilnā apmērā, arī pārtraucot darba attiecības.
Kungs pagātnē strādājis uzņēmumā “rolling”, lielījās, ka, aizejot no šī uzņēmuma, piesavinājies svarīgus dokumentus, kas iekļauj klientu datu bāzi un citus dokumentus. Painteresējoties pie “rolling” pārstāvja, atbilde bija īsa un konkrēta. Šo personu uzskatām par blēdīgu un zaglīgu būtni, no plašākiem komentāriem atturamies.
Kā arī kungs kandidēja 2020.08.29 uz Rīgas domes deputāta amatu. Uz jautājumu: kā tu izdomāji kļūt par deputātu? - atbildēja, ka viņu uzrunāja “tādi cilvēki”, kuriem nevarēja atteikt.
Kad gatavojās Rīgas domes vēlēšanām, darbiniekiem ofisā lielījās un uzrādīja internetā, ja kļūšot par Rīgas domes deputātu, nopirkšot šādu rokas pulksteni, kura Cena 60 000 eiro. Jo tad viņam būs iespējas tikt pie lielām naudām.
Visu informāciju saliekot kopā, nedomāju, ka šim cilvēkam vispār vajadzētu būt “priekšniekam”, viena lieta ir vēlēšanās būt “priekšniekam’’, bet otra lieta ir spējas pasniegt sevi kā ‘’priekšniekam’’! Izdariet secinājumus, esiet modri, sargiet un mīliet sevi! Lai šī informācija palīdz pieņemt pareizo lēmumu!

Komentāri (1)

B Baiba5 16.11.2020

Gatis Trūps ir uzmetējs. Viņš nekad netur savu vārdu. Neielaidieties nekādos darijumos ar šo personu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes