Proline.lv / Signe.lv internetveikals - Slikts serviss

Pasūtīju preci. Lūdzu šo kantori man piezvanīt, lai precizētu info par pašu preci.

Pagāja 1 diena - nezvana. Otrā deinā zvanu - šiem izslēgts telefons (proline.lv) , bet tā ka šiem ir otrs veikals ar signe.lv zīmolu - zvanu tur, bet-klusums

trešajā dienā kāda tjolka zvana no proline.lv un Saka ka var pasūtīt, prece būs pēc nedēļas (18. Septembrī - nju ok, kaut rakstīts mājaslapā noradīts datums 14. Septembris! "ņu jā, mnūsu sistēma nezin, ka ir brīvdienas, tāpēc rakstīts 14. Datums" - Saka beiba) . Man interesējošo jautājumu par preci saprata, un solīja zvanīt stundas laikā.
Nezinu, kas tur par būtnem strādā, ja "viena stunda" šiem ilgst jau 2 dienas...

Neiesaku saistīties ar šo kantori - nekas netiks izpildīts laikā un precīzi, sazvanīt šos nav iespējami. Sežot savā šķūnī elijas ielā, viņu fīča ir pieņemt pasūtījumu, neatbildiet ne uz zvaniem, ne uz sms, ne uz vēstulēm, ar nodomu (laikām!) "kaud kad pasūtījumu izpildīt, pēc mēneša-diviem" un pēkšņi atzvanīt klientam! Fui kantoris

Papildināts Tony Davidov 11.09.2020

Uzmanību - PROLINE.LV un SIGNE.LV ir viens un tas pats šķūņu kantoris!
Nekad neveiciet priekšapmaksu! Nedabūsiet ne naudu, ne preci!

V Valery Petrov 27.09.2020

профессинальный сутяга, все у него "тёлки" в хлеву, а сам, наверное, принц Гондураза

T Tony Davidov 27.09.2020

Ну а какой смысл-то жалобы?Проблема в чем?Никто не осудит затрелюбовь к женщинам.Но конкретнее,сэр,конкретнее!