Jūlija Zdanova - Krāpšana

Labdien. Jauna dzīvokļa meklējumos ss.com skatījāmies labākos piedāvājumus, kuri mums patiktu, ieraudzījām, ļoti koptu, gaišu, skaistu 1-istabas dzīvokli Vaidavas ielā 10, uzrakstīju izīrētājam īsziņu vai vēl pieejams? Uz ko saņēmu atbildi, lai uzrakstu whatsapp, uzrakstīju man atbildēja ar garu tekstu kurā jau viss pastāstīts par dzīvokli (visu paskaidrojot ka daudziem interesē un tāpēc uzreiz visu paskaidro, lai neaizkavētu savu un manu laiku) , tālāk jautāju kad var apskatīt, izīrētāja Saka ka sestdien no rīta, bet iespējams šodien jau kāds rezerves un nebūs iespējama apskate, teicu ka gribētu rezervēt, jo dzīvoklis ir iepaticies, uz ko saņemu atbildi lai rezervētu ir jāiemaksā depozīta summa kas ir 100€, tad rezerve tikai mums, mēs esam pirmie kas apskata un ja kas nepatiks, tad naudiņa tiks atgriezta... Uzrakstīju ka tas neliekas droši, saņemu atbildi ka izīrētāja ir gatava nosūtīt pases kopiju jo nevēlas problēmas ar policiju nieka 100€ dēļ, teicu lai atsūta pases bildi. Sieviete jūlija zdanova atsūtīja pases bildi, sociālajos tīklos skatoties īsti nevarēju saprast kura ir īstā un vai vispār ir tāda, takā likās ļoti aizdomīgi, ierakstīju google dzīvokļa adresi un atradu tieši šai adresei šādu pašu scenāriju.
Jūlija Zdanova +371 25 613 441