www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Krāpšana, nolaidības dēļ tērē cilvēku laiku

Einšteins autoskola - Krāpšana, nolaidības dēļ tērē cilvēku laiku

Šovasar apmeklēju B kategorijas kursu ar 324. Kursu. Dažādu apstākļu dēļ sanāca nokavēt 3 nodarbības. It kā taču nekas, ir iespēja bez stresa atstrādāt, pareizi?

Nē, nē gluži. No sākuma Atstrādāju pirmo iekavēto nodarbību (neatceros, kura tā konkrēti bija pēc kārtas numura) , vēlāk gribēju pieteikties, lai atstrādātu otro. Tad sākās pirmās problēmas, jo redz, datubāzē nerādās nodarbības №1 atstrādā. Kad teicu, ka man ir apmaksāts rēķins ar saglabātu maksājuma uzdevumu un kā es pavisam noteikti biju, tad pēkšņi laikam uzrados datu bāzē, bet šis gluži nav ne vienīgais, ne galvenais manu dusmu iemesls.

Otro nodarbību atstrādāju, ko atkal varu apliecināt ar apmaksātu rēķinu, tagad jāzvana un jāpieveic tā pēdējā arī. Veselības problēmu dēļ uz mēnesi bija jāpārnes šī lieta, respektīvi, no jūlija uz 6. Septembri. Zvanu un man paziņo, ka otro neesmu atstrādājusi. Man zūd pacietība, atkal kā veca plate atkārtoju, ka 100% biju, bet redz, man apmeklējums mistiki (nolaidības dēļ) nav reģistrēts bāze un vairs nekas nav līdzams.

Rezultāts? Man ir vēlreiz jātērē vairākas stundas pilnīgā bezjēgā vēlreiz klausoties jau atstrādāto otro nodarbību + vēl trešo (par trešo, protams, neviens "neaizmirst" iekasēt naudiņu) .

! Ja godīgi, mani tiešām sāk kaitināt šī "prātīgo cilvēku autoskola", jo man kā medicīnas studentei ir kur likt savu laiku, nevis atsēdēt to nodarbībā, kuru jau noklausījos, administratores nolaidības dēļ. !

Es būtu ārkārtīgi pateicīga, ja šī situācijā tiktu atrisināta. Mani kontakti jums ir, gaidīšu jūsu piedāvājumu.
Ja nē, turpināšu risināt šo situāciju ar citām metodēm.

U