AtrisinātaAutoskola Einšteins - Krāpšana

Biju pieteicies uz A kategoriju autoskolā "Einšteins". Viss it kā ir labi, teorijas nodarbības noklausos, pasniedzējs labs. Problēmas sākās, kad pieteicos uz braukšanas nodarbībām. Braukšanas maksa par vienu nodarbību tad tieši mainījās no 50 eiro uz 55. Pie viena instruktora autoskolas platformā joprojām bija redzami 50 eiro, izvēlējos to. Papildinu kontu, piesaku divas braukšanas nodarbības. Pēc pirmās braukšanas skatos, ka kontā ir -5.01 eiro. Likās interesanti, kāpēc tā, bet ar autoskolu vēl nesazinājos. Papildināju kontu, pieteicu vēl vienu braukšanas nodarbību, kas tad arī maksāja tos 55 eiro un gāju uz iepriekš pieteikto braukšanu, kurai bija jāmaksā 50 eiro. Pēc braukšanas skatos, ka no autoskolas konta atkal ir novilkts 5.01 eiro. Neapmierināts zvanu autoskolai, tur man saka, ka sazināšoties ar kaut ko, noskaidros situāciju un sazināsies ar mani. Divas nedēļas paiet, neviens nav sazinājies, kontā arī neienāk 10.02 eiro. Zvanu atkal autoskolai, tagad man saka, ka laikam kaut ko esot palaiduši garām, ka tūlīt sazināsies ar kaut ko un nodos informāciju. Tajā pašā dienā skatos autoskolas platformā, ka konts ir papildināts pa 2 centiem. Vēlreiz zvanu autoskolai, jau kuro reizi skaidrodams situāciju. Man atbild, ka visu informāciju nodeva, ka redz ka ir ieskaitīti 2 centi manā kontā un ka braukšanas nodarbība tajā mirklī, kad pieteicos braukšanām bija jau 55 eiro. Uz to atbildēju, ka pie konkrētā instruktora tajā brīdī vēl nebija tāda cena, uz ko man atbildēja, ka bija gan un uzdeva jautājumu, vai man ir kādi pierādījumi. Kādi pierādījumi gan man varētu būt? :D Man ir jābūt kaut kādam gaišreģim un jāparedz jau iepriekš, ka mani apkrāps diez gan populāra autoskola? Pirms katras braukšanas jābildē, kāda cena ir tajā brīdī? Pateicu, ka nav man nekādi pierādījumi un pajautāju, vai kā varu sazināties ar to, kuram viņi vienmēr nodod informāciju. Man pateica, ka diemžēl pats nevarēšu sazināties, bet ka nodos informāciju programmētājiem un tad jau skatīsies kas tur un kā. Tikko sagaidīju autoskolas zvanu un atguvu 10 eiro. Vienkārši liekas aplami, ka man visu laiku ir jāvēro platformas bilance, ka tik man nenovilks pēkšņi kaut kādu naudu. Un ja man konta bilance nebūtu aizgājusi mīnusā, tad nemaz šo nebūtu pamanījis. Ja braukšanas nodarbība būtu maksājusi 55 eiro, to bez problēmām apmaksātu, bet fakts, ka vienkārši nauda pazūd no konkta gan nav forši.

22.05.2024

Sūdzība veiksmīgi atrisināta edyali 23.05.2024