Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Gros Auto -

nebrauciet uz Zemzaru ielas servisu .Tur ir slikti meistari.man mainot kvelsveci ,masas vadu pievilka pie korpusa,ka rezultata sadedzinaja man 2 gab bloku.Gribeju lai konpense man ,bet servisa meistars atteica un pasutija tris majas talak.Tagad piekrita veikt ekspertizi ,kas maksa stipri vairak.bet par atmaksasanu man nemaz nedoma.Uzskatu ka vinji ir blezi.Neuzticieties vinju servisam.vinji ir gatavi maksat ekspertiem lielas naudas,bet saimniekam ne .Blezi

Jusu Logi -

Dorogoj klient, mi bili o tebe luchshego mnenija, a ti okazalas banalnoj duroj i musornikom dlja sbora spleten.

Parex banka -

Nu,eto uzhe prosto naglost'!!!V Dole,v Parex banke tvoritsja chto-to nevozmozhnoe!!!Mne nado kazhdij den' sdavat' dengi i ja nabl'udaju kak "rabotajut" v etom banke.Chto bi sdat' dengi nado casa 2 otstojat' v ocheredi,kogda pered toboj 5 chelovek!!!Tut nabl'udala kak devushke prosto stalo ploxo ot stojanie v ocheredi!!!Neuzheli ne mogut nabrat' bolee rastoropnix i kvalificirovannix rabotnikov?Eto zhe bank!!!

Taxi -

Vot interesno a sami klienti nezadumivalis o tom kak oni otnosjatsa k dispeceram?Kogda zvonit pjanij hmirj,nacinaet tebja ni s togo ni s sego obkladivatj matom,oratj,ili trezvij no psihicecki ne normalnij klient, sam ne znajusij cego on hocet...Ili kogda zvonit absoljutno normalnij celovek(po golosu) i govorit :prishlite mne sjuda masinu. I kogda nacinaes u nego vijasnjat adres,on nacinaet istericeski oratj:nu neuzeli vi ne znaete gde ja nahozus,ja ze vash postojannij klient! Da, mi vse...

Komiss -

Huzhe mesta dlja raboti,vi ne najdjote.Kolektiv:bolderajskie bomzhi,kotorie tam i zhivut,i alkogoliki.Dazhe starie botinki stirili.

ELKOR -

zawla kakto na dnjax v Elkor Plaza, xotela hand-free gljanutj.. nu nawla podxodjawee, dumaju, nado posmotretj, malo li ne podojdet ili ewe 4eta..podowla k rabotniku Elkora..

BRC (SIA Baltijas Realizācijas Centrs) -

Neko teikt- tur cilvēkus par stulbiem!!!Aptuveni 3 nedēļas atpakaļ brc.lv mājaslapā bija sludinājusm ,ak audi a3 viņi tirgo par 7000 eur.aizvakar iegāju pastīties kas jauns un redzu- lieliem sarkaneim burtiem uzrakstīts, ka shis auto ir par akcijas cenu- TIPA NOCENOTS NO 7900 EUR UZ 7000 EUR.nU B***, KUR VAR D**** UN ČAKARĒT CILVĒKUS, TURĒT GAN MANI, GAN VISUS PĀRĒJOS AUTO MEKLĒTĀJSU PAR STULBEŅIEM.nECIEŅAS IZRĀDĪŠANA IKVIENAM, KURŠ TIC VIŅU TĀ SAUCAMAJĀM AKCIJĀM!!!

EIRO- Lizings -

Ja kaads veelas nopirkt masiinu ir lieki 50Ls dodaties drosi uz EIRO- Liizingu, tur juus mutiski apvaardos un juus kaa mulcis viniem samaksaasiet naudinu, par to ka vini itkaa ir nokaartojusi, juusu liizinga papiirus, bet patiesiibaa tie papiiri ir tikai baigais bulsit.... Peec tam kad buusiet samaksaajusi so naudinu, (naudina tiek apreicinaata % no summas kuru tu veelies nemt, bet ne mazaak kaa 50Ls) TAD tikai juus aizvediis uz iisto vietu kur var dabuut iisto krediitu (kaa manaa gadiijuma pie...

SILVER CAR RENT -

Neejiet stradat uz šo firmu. Īpašnieks (Alens) tur no sakuma sola lielu algu, bet kad pienak algas diena, tad viņš samaksa mazak neka solija un nogriež virsstundas. Firma jau pusgadu nevar atrast darbiniekus. Visi nostrada menesi vai divus un aiziet! Spriediet paši kapēc!!!

Pasažieru vilciens -

A/S "Pasažieru vilciens" izplata sludinājumu ar aicinājumu nākt strādāt pie viņiem par mašīnistu palīgiem. Neticiet tiem labumiem, ko viņi sola. Darbs nemaz nav prestižs un atalgojums arī nekāds dižais.`jauns mašīnista palīgs uz rokām saņem apmēram 160 Ls, pie nostrādātas stundu normas.Var izčakarēt tikai par to, ka esi kaut ko pateicis pretī instruktoram. patstāvīgi tiec uzmanīts un par katru sīkumu tiec sodīts.

Autofavorits -

Aizdzinu autinju uz servi. Peec 2 dienaam nozinoja ka gatavs. Es shiem saku - vajag uz firmu, ar parskaitiijumu... Atbilde: Jaa jaa, viss ir, papiiri ir, brauciet pakalj. Vakaraa atbraucu - no jums ...Ls. Es saku - pa telefonu bija runa ka ar paarskaitiijumu uz firmu. Neko nezinu, pa tel. teicu ka jaamaksaa buus skaidraa naudaa.Bljaaviens, kur es tagad peec darbalaika graamatvedi dabuushu... Taa arii autinju nedabuuju :-(((

221 mar6rutka -

ot moego doma do detskogo sadika ezdiet toljko 221 mar6rutka ( ese mozno doehatj na trolejbusah, no eto 2 transporta i na 30 minut dolj6e). Ezdiet ona raz v pol 4asa, polnaja do uzasa. Kogda zadae6 vopros voditelju on otve4aet, 4to hozjainu ona ne vigodna ( 4to takoe 40LS v denj), on raz v pol goda ubiraet po odnomu mar6rutu i ho4et voobse perevesti ee na 220. Voznikaet vopros: a kak ze mi? Te komu po drugomu nikak ne dobratjsja do nuznogo mesta ( toljko esli v krugovujy)? A ne lu46e li...

VEHO -

Lieta tāda. Pirms apmēram 2 mēnešiem nomazgāju darba auto Citroen Berlingo :(( Statoilā un tā vairs negribēja lekt. Remonts VEHO ilga 2 !!! nedēļas. Esot caur radio antenu salonā iekļuvis ūdens un sabojājis vadības bloku. To pa GARANTIJU nomainīja. Vēl hermetizēja antenu(maksāja 4 !!! ls) un nomainīja bremžu lampiņu (arī 4 !!! ls). Pēc mēneša mazgāju auto un atkal tas pats.Te man sākās problēmas. Pēc 2 !!! nedēļām gaidīšanas painteresējos VEHO, kas notiek ar auto. Gaidot no Francijas garantija...

Schindller-lift. -

Eto kakoj-to ko6mar!!! U nas v dome (Ezermalas 2/2)ne rabotaet lift,on to edit,to net! Odin lift u nas bez knopki,a toest on edit tolko s nizu.Drugoj po vizovu,no on pereodi4eski lamaetsa.A ja zivu na 12 etaze!Ja dolzna s 12 ETAZA spuskatsa pe6kom s rebjonkom i koljaskoj?!!! Mne uze nadoelo zvonit i govorit,nikto i palcem ne po6evelit,4tobo 4to-to sdelat!!! Svet v lifti toze ne rabotae,a za 4to mi voobse platim?!

SOAP PUB -

na aninmujzas 40a estj miljnaja firma ,,, polnaja gavno ,, tovar prosrocen,,, ceki ne dajut i hamjat. eto v imante t/c rimi

KONSALTINGA GRUPA -

polnij otstoj,,, ne professionaljnie rabotniki ,,, i tvarj direktor marina nura

Stalleks -

Stalleks autobusu pārvadātājs maršrutā Rīga-Saurieši izturās rupji pret pasažieriem, neizsniedz braukšanas biļetes un autobusa tehniskais stāvoklis ir nožēlojams un izplūdes gāzes pārsniedz normu!!!

Latbema -

V Latbeme polnij razvod, ja prijehal s kuponom bez sroka dejstvija, v kotorom bilo imi ze napisano" diagnostika hodovoj-besplatno", mne sdelali diagnostiku i glavnij s usami (samouverennij kozjol) govorit v novih kuponah etogo net, plati 2 lata. Delo ne v 2 latah, a v otno6enii.

REALS AUTO -

Servis - polnij otstoj. Proshli u nih polnuju diagnostiku hodovoj. Cerez 3 nedeli priehali delat razval, okazalos cto 7 iz 8 ricagov perednej podveski v takom sostojaniji, cto ezdit na mashine opasno. Ja pokazala im ih raspecatku i probeg, kotorij izmenilsa na 800 km. Mne otvetili, cto na nashih dorogah i za 8 km mozhno razbit podvesku. Pravda, bolshe ni v odnom servise eto ne podtverdili. URODI

LMT TELE2 " Ltd -

Es domāju, ka visur un vienmēr būs savas netaisnības, kas skar mobīlo sakaru pakalpojumu sniedzējus. Sākumā vienkārši jāizdomā ko gribi un tad to gribēt. Gribu piebilst cilvēkiem, kas tik aktīvi piedalās un tik aktīvi te rakstās, šo enerģiju varētu izmantot izdibinot patiesību. Eijiet uz policiju, sūdziet tiesā, konsultējaties ar draugiem vai paziņu vidū nav kāds, kurš vienu vai otru situāciju var apskaidrot. Jo kopā mēs esmam spēks (patērētāji). HI-JACKER