Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Ivirs -

IVIRS dermo!!!!!!!!!!!! Daze posle togo kak oni stali nazivatsja BALTINET DATA ni4ego ne izmenilosj. dlja primera skazu prosto 4to inet padaet s zavidnoj stabilnostju v 5 min kazdie pol4asa, s proxy on vaabwe nikada ne rabotaet, a v ostalnom... rre6atj vam!!!

RAITA Electronics -

Neiepērcieties RAITA Electronics veikalā Čaka un Ģertrūdes stūrī! Tur pārdevējs sameloja, ka ledusskapis, kas maksā 369Ls ir ar no-frost sistēmu un ražots Vācijā, bet beigās izrādījās, ka tur nav ne smakas no no-frost, jo tagad par ledusskapja aukšdaļa ir pilna ar sniegu, turklāt izrādās, ka ir ražots Polijā! Turklāt divi no tiem ledusskapjiem bija jānomaina, jo saplīsa, tikko uzstādīja Kad tas murgs apnika, un gribēju, lai viņi savāc to ledusskapi, veikla vadība bija nesasniedzama. Tā nu vēl...

SVIFS -

Ugovarivajut i vrut,derut denjgi i xalturjat v avtoservise "SVIFS"(juglas krastmala-1).Ne verjte im!!!!!

ALEVIC -

ETO O4EN PLAHAJ AVTO MOIKA DIREKTOR BARIGA VSEH RAZVODIT NA DENGI!

Cenu paradize -

Kupil v cenu paradize (beta-mezhciems) krossovki po akcii. 4erez 2(!) dnya razvalilis'. Bazarnie za tu ze cenu dol'she derzatsja!

Hawaii Express -

U moego velosipeda prodirjavilasj kamera - ja otnes ee v etot veloservis. U menja ee vzjal molodoj parenj, i za 1Ls postavil zaplatku. Vozvrashajasj domoj ja zametil, chto cherez zaplatku blagopoluchno vihodit vozduh. Ja vernulsa obratno, tut iz zadnej komnati vishel kakoj to master, vzjal kameru, nachal snimatj etu zaplatku i PORVAL kameru sovershenno, vidraav iz nee kusok.

www.tuning.lv -

"spoileri visiem auto, augsta kvalitaate" -tas ir firmas moto. HA. taisiija man tie puikas abus bamperus un sliekshnjus manai hondai. aarpraac kautkaads. bampa uzlika pieskruuveeta ar RUUSEEJOSHAAM skruuveem, pikam skruuves ielaistas kur pagadaas nevis vienaados attaalumus, cita skiibi, cita taisni. citu skruuveejot bampers iepliisis. prieksheejam bamperim pumpa vienaa malaa, lampu nevar ielikt. pakaljas bampers bij skiibs, bet tiem tak pohuj, neiztaisnoja, un taada pasha skiiba uzliku...

a/serviss valentīna ielā -

Nepildiet kondicionierus autoservisaā Valentīna ielā, iepildīs nepareizu freonu, (saliks batonus uz ausīm par vajadzīgā nepieejamību). pēc 1 dienas nekas nedarbosies.

HGF -

Pievienojos Tavam teiktajam! Pilniigs bezprigels! Kautko taadu manas acis veel nebija redzeejushas! Priekshnieciiba pilniigi ......,laizh valjaa kad grib un ko grib,nerespektee nevienu darbinieku! Uzpirkushi visu kiroplji ,tas zhanis peec manas aizieshanas veel dzuirdees par mani kroplis!

TEIA Tuninga Klubs -

NIKOMU NE sovetuju pokupatsja na deshevij sait www.tunings.lv, kotorij kstati nikakogo otnoshenija k firme TEIA ne imeet. Sait prenadlzheit nekomu GINTu,kotorij razmeshaet zakazi v TEIA. Malo chto TEIA delaet polnoe g..no, tak kogda zakazivaet GINT,oni delajut eshe huze. I platit on max. 30% ot sumi,kotorie vi emu otdadite. Kachestvo - prosto otsustuvet!

ju ga trans -

nekada gadijuma neiesaku griezties šajā autoservisā pēc palīdzības, pirmkārt strādnieki lieto alkaholiskos dzērienus priekšnieku klātbutnē, pienācīgu darba instrumentu tur vispār nav, maiņai tiek lietotas vecas autodetaļas bez saimnieka piekrišanas, tāpēc tur pagalmā jau ir tie autolūžņi,.

A5 Motors -

Ne sovetuju obrashatsa v avtosrevis A5 Motors. Xalturjat strashno, a ceni bolshie. Po 3 raza prihodilos' vozvrashatsa k nim posle remonta avto, 4tobi oni ustranili te problemi za kotorie bilo zapla4eno! V dobavok esho i xamjat klientam...

andrea autocentrs -

andrea autocentra Paula Lejiņa 4, Jelgava tikai mainita zobsiksna vw passat 1,9 tdi pec nomaiņas auto nobrauca tikai 100 km lidz nolūza skrūve klokvarpstas rievotajam skriemelim - rezultata motoram kirdik. andrea protams pateica ka vini tur nav neko skruvejusi un ta neesot vinu vaina. pirms remonta tikai teikts lai nomaina visus blivslegus utt lai butu drosi ka tas motors ies bet vini izdara to ko neprasa turpretim tur kur jasataisa sataisa ziepes! remonta laika arī dīzelis bākā kaut kur izgaroja... :(

basse motors -

vajadzeja nomainit lodveida balstu bmw e36 aizbraucu uz ganibu dambi basse motors. loti laba apkalposana un cenas pienemamas tikai servisa meistars aizmirsa pierakstit kuru tiesi sarniru gribu nomainit rezultata pa taisno no servisa csdd nepatikams parsteigums nomainits nevis labais arejais bet gan kreisais arejais sarnirs!!! nu ja nevar saprast varbut var pazvanit un pajautat ko tiesi mainit nevis darit uz dullo? 27 ls par neko un sarnirs joprojam nav nomainits! pats jau vainigs jo nav ar manu roku rakstits pieteikums kas tiesi jamaina. uzmanieties!

KSM -

Ja nemaldos shis motoveikals atrodas Valmieras iela Riiga.IEgriezos taja un velejos iegadaties akumulatoru rolerim.Mani sagaidaji ljoti nelaipna apkalposhana.

Euro stop -

Euro Stop Vienkarsi neremontejiet saja servisa.Uz jautajumu, vai varetu apskatit manu masinu, sanemu atbildi.Kas Tu Jocigs, neredzi ka pilns serviss.Citucilveku klatbutne pataisija par idiotu, pasargajiet sevi no ta.

Limuzinu serviss -

Obratilsja ja kakto raz v e'tu kontorku, s cel'ju vzhjat' limuzin na prokat i povod vidajuschijsja- svad'ba. Kak okozalos' ona nekislim sposobom mogla bit' "pomjata". Ochen' ljubeznij i srazu vidno nachitanij chelovechik, po ego ponjatijam o zakaze, reshil chto zakaz nebil sdelan do konca, nu i ponjatnoe delo ne udosuzhilsja e'to raz"esnit'. Horosho, shto reshili sdelat' korekciju po vremeni,

Kemi -

Ja nu gadījumā visā Rīgā paliks tikai viens autoserviss KEMI, tad mans ieteikums ir- remontē pats !!! Tas nav pirmā mirkļa iespaids. Diemžēl auto tur esmu remontējis jau divas reizes. Pirmajā reizē bija ieplānots sailentbloka remonts, kurš izvērtās 150Ls vērtībā. Otro reizi vajadzēja tikai nomainīt priekšējos amortizatorus (sākotnējā summa 25 Ls). Servisa meisteriem ir nepārvarama mānija izjaukt remontējamo mezglu un tad atzvanīt un informēt ka lai saņemtu jebkādu remonta garantiju ir...

Euro Auto -

Euro auto ir tāds Renault automašīnu tirgotājs.Es savam 98. gada Renault autiņam sagribēju ieliet automātiskās ātrumkārbas eļlu, par cik vecā bija iztecējusi, jo biju pārsitis eļļas karteri.Nevarēju es atrast eļļas līmeņrādi un zvaniju uz servisu, kur man paskaidroja, ka eļļas līmeni šai mašīnai pārbauda ar kompjūteru.

Hansa Auto Opel -

Absolūti pretīga attieksme pret potenciāliem klientiem!Mēs bijām gatavi nopirkt VAIRĀKAS automašīnas,bet mūs pat nevarēja uzklausīt un mēģināja aizrādīt par "sarunas toni".Viņi ir aizmirsuši ,ka jaunus opel tirgo arī citi!!! HANSA AUTO - ĻOTI SLIKTA KOMPĀNIJA! Viņi strādā kā PSRS!