pasažiere - pakalpojums

Ceturtdien 28.07.11 nācās braukt Rīga- Ludza -Kārsava 14.40 no Rīgas līdz Kārsavai. Autobuss apstājās Pļaviņās, daudzi gribēja uz tualeti, šoferi pateica, ka nav laika un negaidīs. Varakļānos paši aizgāja uz tualeti, pasažieriem pateica, ka varam iet un tad tālāk kājiņām, lai gan stāvēja 10 min. Rēzeknē knapi paspējām aizskriet. Pavecāka sieviete pat raudāja, jo bija no Anglijas atbraukusi un ar tādu attieksmi sastapusies pirmo reizi. Arī es nesapratu tādu attieksmi, jo parasti šoferīši ir saprotoši... skumji un kauns! man jau likās, ka viņi nesaprot latviski...

I

T ToIlga 01.08.2011

Šoferim par mācību vajadzēja dabiskās vajadzības sākt kārtot tur pat autobusā uz vietas, tad gan šis būtu dikti priecīgs.

H hihihaha 01.08.2011

nu ticu gan--ka viens otrs tas Nordekas šofieris baigi krrutto tēlo, bet var taču visi šie pasažieri uzrakstīt kārtīgu defešu Nordekai oficāli un tad ko darīt!!!Jo neaizvietojamu taču nav.