Stāvvieta SERVISS M.H., 40003319515 - Stāvvieta

Drausmīga stāvvieta :( Diemžēl tā ir gandrīz monopola stāvoklī šajā rajonā, tāpēc dara ko grib!!! Vienreiz ir piegriezusies drausmīgā attieksme pret pastāvīgiem klientiem, tāpēc aicinu izvēlēties citas iespējas, nevis SIA SERVISS MH (M.Hitrovas) autostāvvietu...
1) vietas nav numurētas, tāpēc visi liek kur grib mašīnu, bet tiem kas jau vairāk kā 2 gadus tur pastāvīgi liek auto, ieteica pašiem atzīmēt savas vietas! Tā ir vienkārši ņirgāšanās - viens ieliek ūdens pudeli, cits par savu naudu pērk konusus... Bet vai tad tas ko līdz - vienalga bieži jāliek auto, kur pagadās, jo kārtējo reizi apsargs nav ievērojis, kas un kad iebraucis;
2) vārti jebpareizāk sakot šlagbaums mūžīgi ir vaļā - pat 2 naktī ir nācies braukt no darba un aizmigušam apsargam jāatgādina, ka būtu tomēr jānolaiž tas bomis vai vismaz nevajag gulēt!
3) Apsargi gandrīz visi ir nekompetenti pensionāri, kas pats par sevi nebūtu nekas, bet ir daži "eksemplāri" - īpaši izcili - gandrīz katru reizi, izsakot kādu lūgumu vai piezīmi ir jāklausās stulbas atrunas, nevis konstruktīvi priekšlikumi, bieži šis despots pat neievēro, ka esi iebraucis un uz jautājumu : "varbūt neesat ieraudzījis arī kādu izbraucam un par ko tad vispār mēs visi maksājam?!?" saņemu atbildi, ka viņa pienākums nav sargāt, bet tikai ielaist un izlaist - tāds sviests! Turklāt, runājot pretī - tiek aizcirsts lodziņš deguna priekšā it kā es būtu nevis klients, bet uzmācīgs bērns...
4) Pieprasot uzrakstīt pretenziju un pateikt īpašnieka, vadītāja, sia kontakttālruni - pretī tiek uzbļauts, ka nekāda numura nav un ka varot gaidīt tepat uz vietas.. Protams, 22:00

Vienkārši pretīgi, ka kauds kāds ķēms, kuram maksā algu iztikai no manas naudas, boja garastāvokli gadrīz katru dienu!

ž

K kurmiks3 09.01.2012

Jus maksajiet par iespeju novietot savu auto stavvietaa.