www.sudzibas.lv FlyBus Transporta pakalpojumi

Fly Bus - Transporta pakalpojumi

Biju iegādājusies autobusa biļeti flybus.lv mājaslapā Rīga - Kauņa, kas bija pieskaņots Ryanair reisam uz Parīzi. Protams, ierodoties Esplanāde, kur bija jābūt autobusam tas vienkārši nebija, atbildot uz 1 telefonzvanu teica, ka autobuss salūza. Vairāk uz telefonzvaniem neatbildēja. Dari ko gribi, tiec kā gribi. Neiesaku nevienam paļauties uz šo kompāniju, lai nenotiktu kā man.

G

D Dirty 19.05.2012

Nesen braucu uz priekšu un atpakaļ ar šo kompāniju Rīga-Kauņa. Nevarētu teikt ka pozitīvas atsauksmes, bet vismaz tiku galapunktos! Viņi bija sajaukuši datumu ar dienu un nebija ņēmuši vērā brīvdienas, lai pārskatītu ibankā naudu busa biļetei (iekavēja ar rēķina atsūtīšanu) - tādēļ vajadzēja maksāt uz vietas.

E Erita 03.12.2013

Никому не советую добираться до аэропорта Каунаса автобусами фирмы Flybus!!! В последний момент отменили автобус в аэропорт Каунаса. Пришлось добираться рейсовым автобусом до Каунаса, потом на такси в аэропорт и всю ночь торчать в аэропорту!!! Просто подстава. Говорят не набрали людей. Им следует написать на сайте, что автобус поедет только если наберётся достаточно людей. А человек уж сам решит рисковать или нет! Никогда больше не воспользуюсь их услугами!

D DanielsB 10.12.2013

Пользуюсь flybus постоянно! Всё в порядке! Все рейсы были во время. Водители приятные, автобусы удобные! А Эрите посоветую читать правила! В билете написано, что автобус едет только если есть 4-5 человек. И на сайте информация постоянно обновляется. Надо звонить и уточнять! У нас всегда все рейсы были. Так что надо винить себя, а не компанию, которая работает на отлично.